Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok a pénztáros...

Ti nem sajnáljátok a pénztárosokat most a koronavírus idején?

Figyelt kérdés

Nagy veszélynek vannak kitéve, ész nélkül vásárolnak, türelmetlenkednek, balhéznak egymással... (ezt személyesen tapasztaltam a múltkor a Lidlben)

Anyukám pénztáros, és aggódom miatta nagyon. :( Viszonylag egészséges, de szerintem pénztárosként nagy veszélynek van most kitéve. Kaptak kesztyűt munkához, de maszkot már nem. Elvileg az félelmet kelthet a vásárlókban, ugyanúgy a gyógyszertárban sem vehetik fel az ott dolgozók, pedig a határon, repülőtereken dolgozókon ott van. Bennem inkább bizalmat keltene.

A multikat be fogják zárni, ha rosszabbodik a helyzet?


2020. márc. 16. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom őket. Azonban a boltokat biztosan nem fogják bezárni, a multikat meg főleg nem.
2020. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De, baromi gáz lehet. Pláne azoknak akik idősebbek, vagy gyakran találkoznak idősebb, vagy beteg rokonaikkal, és félnek hogy ha elkapják, akkor megfertőzik őket.


Kitartást anyukádnak.

2020. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
53%
Én anyukám meg ápolónő. :) Én is aggódom érte. Ő nem csak hogy ki van téve a veszélynek, őt bele is rakták rendesen.. Vitamin, immunerősítő, zöldség gyümölcs, kesztyű, fertőtleníteni a területeket, amikhez a vásárló hozzá ér az ő területén. A szájmaszk az lényegében annyit tesz, hogy ha beszélsz, tüszkölsz, nem jönnek ki a bacik a szádból, szóval egy gátat tesz. Viszont a koronavírus "bacijai" picit másabbak, átmennek a szájmaszk szövetein. De végül is, ha működik, akkor sem téged véd, hanem akivel szemben állsz.
2020. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Remélem nem te vagy az az "igazságtalan nem tűrő pénztáros":D


Amúgy anyukád (vagy talán összefogva a többi dolgozóval) nem tudna szólni, hogy rövidítsék le a műszakokat. Kevesebb ideig lenne kontaktusban a külvilággal.


Az én anyukám is az egészségügyben dolgozik... káosz és kavalkád van...


Kitartást mindenkinek <3

2020. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

De, ezért fizetek mindig (ha van) önkiszolgáló kasszánál.


Bízom benne, hogy egyszer rájönnek, hogy kiváltható ezeknek az embereknek a munkája géppel és ezek az emberek majd kevésbé méltatlan helyen fognak dolgozni.

2020. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem annyit tud a társadalom tenni most, hogy fölöslegesen nem balhézik, így tudja megkönnyíteni azok munkáját, akik dolgoznak. Legyünk jók!
2020. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A boltokat nem lehet bezárni. Sajnálom ôket, de ez most másodlagos. Ha a boltok bezárnának, úgy nem lehetne létezni.
2020. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnálom őket, kivéve azokat, akik az állukon hordják a maszkot és szó szerint köhögnek bele a levegőbe, a vásárlók arcába, dobálják az élelmiszert, úgy viselkednek, mintha az ember leprás lenne. Megértem hogy van elegük, de nem kellene nekik is betartani ezeket?
2020. márc. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha megtehetnék, kevesen dolgoznának most az élvonalban. Most rengetegen feszültek, vásárlók, dolgozók is, de nem tehetik meg, hogy otthonmaradjanak. Tegnap a buszsofőr is úgy kezelt minket, utasokat mint a leprásokat, sajnos neki sem engedik, hogy otthonmaradjon, mert a közlekedést biztosítani kell. Ha csak 1 ember felcseszi az agyát az embernek, az az ember egész napját meg tudja bélyegezni. Most már a boltokban is ki van rakva, hogy tartsanak távolságot, de sokan leszarják...
2020. márc. 18. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!