Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csokibol betáraztál a korona...

Csokibol betáraztál a korona idejére?

Figyelt kérdés
MILKA CSOKI!!!

2020. márc. 15. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mert úgy is elfogyna. :)

Nem tudom tárolni, akkor mindig rá járok. :D

2020. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi sem, ha betárazunk valami nasiból akkor...:( Régebben kipróbáltuk, hát az lett a vége, hogy hülyére ettük magunkat egy hétvége alatt.
2020. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
20%

1-A milka nem csoki, hanem gagyi, margarinos kakaópor. Az elmúlt néhány évben ehetetlen lett. Ha jót akarsz, akkor a liddl saját márkás csokiját veszed, az olcsóbb és a minősége is fényévekre van attól a kutyulmánytól.

2-Ritkán eszek csokig, így nincs értelme betárazni. Gumicukrot viszont vettem 3 csomaggal, de nem a korona miatt, hanem melt olcsó volt.

2020. márc. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Fú, a milkával egyet értek. A múltkor vettem egyet, és csak egy ilyen jellegtelen édes szr volt. A felé ettem meg, de már a szájpadlásomat is kimarta.
2020. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ha egynél több táblával vennék, egybôl megenném az összeset.
2020. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Kettes vagyok, én ki nem állhatom a Milka csokit, de mégsem kezdem el mások ízlését pocskondiázni. Szerinted ezek után majd Lidl-es csokit vesz?
2020. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
35%

7#

Nem pocskondiaztam senkit. Leírtam, hogy a milka az nem csoki(csak a sz_r magyar szabályozás miatt hívhatjak annak, máshol ez már a "kakaós bevonó massza" kategória). Utána tanácsot adtam, hogy ha tényleg csokit akar enni, akkor a lidl-ben van olcsó csoki, amit ndm nyomnak tele a mindenféle undorító növényi zsírokkal. Én nem tehetek róla, hogy már azt is támadásnak veszitek, ha valaki leírja a valósagot.

2020. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Csak fekete csokiból, mert az jó hasmenés ellen.
2020. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem eszek csokit
2020. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

A tavaly húsvéti csokik meg megvannak..,


Inkább sutok macaront vagy valami sütit, annak nagyobb sikere van nálunk

2020. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!