Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok rosszúl más ember...

Ti voltatok rosszúl más ember társaságába, mert pl érezhető, hogy tapad rád? Mit tesztek tapadó emberrel, ha mára látványátóé roszúl lettek?

Figyelt kérdés

Eleve, ha családotokhoz is tapad, pedig épebb nagyszülőtől és van saját családja és van szabad másik mamika is közelbe?



Lehetne menni programra,eleve kirándulni is,nem egy utazást szerveznek ,elérhetőn. Van másik mamika,nem is egy a közelbe. Erre az én mamimat zaklatja ,akinek van unokája és ő szívesen megy is ide-oda és unokához de azért néha akad baja és kimerül .


Kísértem haza egy utazásról és fáradt lett a nap végére de jó volt neki,erre odatapadt a szomszéd nyanya . Egyszeren nem értem,hogy nem látja,hogy baja van,fáradt vaaki ? Hoz ezt-azt,akár gyereknek és cserébe,pótcsalátag lenne úgy,hogy túl őt szeretgessük Van családja ,akik látogatják.Nem értem,miért nem költözik hozzájuk vagy szoc otthonba ?De van más van aki ráér a nap 24 órából 17t pl alvást leszámítva . Szingli csaj ,szabad néni a közelbe ,miért nem azokkal van ?

Kértem mamit ,mert annyira azért fiatal,hogy tudjon szólni és onálló is ,hogy ..mikor frissebb ,hogy ne zavarjon minket .Nem.


Családjának szóljak,közös képviselőnek ?


Közel van a pszixhiátria és szoc otthon ,feléjük jelezzek,hogy van itt egy valaki,aki kényszeresen taad másokhoz,fullasztóan és családja is lenne más idős de program is buszút is,hátha ott találna másokat,akik befogadják,mint egy kóbor jószágot ? Igazán nem lehet rá számítani,nem olyan akivel meglehet osztani dolgokat ,de ha ad,már ragaszkodik a baráti státuszhoz és adurva az,hogy érzelmileg .Maminak van barátnői,semelyik sem ilyen Lehet velük beszélgetni és nem vagyok sosem roszúl meletük ,egészségesdsen kötődnek és eleve van múlt is.Ez a nyanya ez falusi mami éertelmiségi csládból származik ezért is kiborító . Sajnos ,itt túltolva volak aházak a semmiért. Már lett jelezve.Nagyobb városban érthető,ahol több elérhtőség van Mami családhoz szeretett volna közel költözni és ezzt kapta nagybb városi minőségibb lakás árából,ezt alepukkantabb épületet kb annyiért és vidék . Eleve furák alépcsőház lakók. Mami tett néhány dologért új lakóként. Én kértem,hogy költözö tovább,de érthető,hamár nem akar . De ilyen negatív szomszédság seholsem volt. Életképes,életre való emberek,nem segítenek be .Aztsem értem,miért laknak itt. Beképzeltek nagy lepukant épületbe ,széthúzó .Felnőttek és mindegyik a másikra vár Nem azt látom,hogy valaki kézben tarta adolgokat Szerintem,elég gáz,hogy új lakok feladata,ami itt lakónak kéne meglépnie és 30-50s lqakó de idősebb is. Én a errégi szomszédbácsitó,simán kérhettem,ha akadt szerelni való.Itt ilyen nincs. Az egész kocerájt itt kéne hagyni.Mami nem akar menni. Meglennék enélkül a község nélkül és lakók nélkül. Tanácstalan vagyok.


Semmi látni való sincs erre és voltunk odaát,határontúl kirándulni és ott barátságosabbak az emberek,aki magyar.Nem volt ez a lekezelés ,pláne így egy lepukkantabb helyen .Szerintetek,mire beképzeltek itt?


Bocsi,ha hosszúra sikeredett,de komplex és érthetetlen .


2020. márc. 16. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem laca-facázok: azonnal megvitatom a kialakult helyzetet az amerikai és az orosz elnökkel! -Általában bejönnek a tippjeik!
2020. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nyers szoktam lenni és őszinte. Értenek a szóból
2020. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Eleve, ha családotokhoz is tapad, pedig épebb nagyszülőtől és van saját családja és van szabad másik mamika is közelbe?"


Megmondom őszintén, hogy én már itt elakadtam.

2020. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!