Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a napjaitokat...

Mivel töltitek a napjaitokat diákként mióta beköszöntött ez a helyzet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Készülök a nyelvvizsgáimra, igaz, a külön tanáraimmal most csak interneten tartom a kapcsolatot, mindketten idősek, és még véletlenül se szeretném, hogy miattam legyen bajuk.

Amint a tanárok elkezdik küldeni online a tananyagot és a feladatokat, megcsinálom őket, bár még mindig bizonytalan, hogy ez az egész hogyan fog működni.

Most van időm bőven behozni a lemaradásaimat filmekben és könyvekben, valamint az írásaimra is több időt tudok fordítani.

Minden nap edzek, aztán mivel most ráérek reggel és este is el tudom vinni a kutyákat sétálni, általában olyan korán elindulunk, hogy a szüleim még alszanak.

A legnagyobb baj az, hogy nem csak a programjaimat mondták le, hanem a külön óráimat, így úszni se tudok eljárni. A közelünkben lévő legtöbb helyet, ahova a barátaimmal járni szoktunk (mozi, bowling pálya) bezárták, na, és persze senkinek a szülője nem engedné el a gyerekét.

19/L

2020. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanez :D Edzés, tanulás, film, sorozat meg pár kültéri program ahol nem találkozok sok emberrel :D
2020. márc. 16. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

21/F

Egyetemista vagyok, most van egy hét szünetem. Leginkább pótolok ezerrel és gyakorlom a számolós tantárgyaimat minden nap. Örülök a szünetnek + az otthon tanulásnak. Mérnök szakon vagyok, mindig mindent otthon tanulok és gyakorlok. Persze van olyan tárgyam amit nehéz lesz így megoldani, de nem aggódok mert tudok angolul és mindent is meglehet találni így online.

Ami miatt aggódok azok a zh-k. Az a baj, sok tantárgy piszok nehéz, és zh-ból vinnél pontokat vagy van megajánlott jegy. Sajnos ez lehet nem lesz most, és vizsgázni kell a nulláról indulva, ami néhány tárgynál nagyon nehéz. Igaz kevés ilyen tárgyam van, de ahol van ilyen azt ki kell használni.

2020. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most leginkább élvezem ezt az egy hét szünetet, de próbálok azért picit produktív is lenni :) Festettem, sorozatot néztem, kimentem ibolyát szedni, játszottam a cicámmal, főztem, beszélgettem másokkal és pihentem. Nagy takarítást végeztem a szobámban, szelektáltam a cuccaimat, összerendeztem az egyetemi dolgaim és hasonlók. Tegnap kipakoltam a koliból, szóval most majd azokat a cuccaimat is el kell pakolnom. Én nem aggódok, nem félek, nem stresszelek stb., mert azért nagyon nagy változást számomra nem jelent a távoktatás (eddig is 90%-ban otthon kellett felkészülnöm, tanulnom, beadandókat készíteni stb., az órákon persze kaptunk némi segítséget ehhez, de szerintem így is menni fog) és jelenleg nekem nem is múlik túl sok minden ezen a félévemen (persze, szeretnék jó eredményeket, de azért ebbe nem kell belehalni, nem is vagyok végzős stb., szóval csak egy átlagos félév átlagos tárgyakkal).
2020. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!