Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti eddig miben szívtatok a...

Ti eddig miben szívtatok a korona vírus miatt?

Figyelt kérdés

Mi most akartunk lakást venni, hát a piac befagyott és a hitel is bizonytalan.

Alig vártam már, hogy a hitel után felmondhassak, jelenleg örülök, hogy dolgozhatok otthon, legalább van fizetésem.

Munka mellett tanulok, most diplomáznék, az se biztos, hogy sikerül így.

A férjem a munkája miatt, 2 hétig nem jöhet haza.

Az már mellékes, hogy nincs kihez szólnom, mert a barátok messzebb laknak, és bár tanulnék, a könyvtár zárva stb.

Ki az, akinek még ilyen nagy dolgokban húzta keresztül a terveit?


2020. márc. 17. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló vagyok, főállásban dolgozom, mellékállásban tanulok egyetemen.

Rettentően magamnak való vagyok és a lassú életet kedvelem. Az egyetem mellett más suliban is tanultam és autodidakta is.


Tehát ebben a pillanatban még annak örülök, hogy végre nem 6 órákat alszom, végre nem kell "0-24"-ben emberek között lennem, nem kell rohannom. Sokat sportoltam (itthon is van több sporteszköz) és nem tudok dönteni a hobbijaim között. Nomeg végre volt idő a növényeimre.



Viszont lelkileg próbálok arra számítani, hogy a válság pár héten (szélsőséges esetben napon) belül az én mumkahelyemet is elveheti.



Kitartást a vendéglátásban, turizmusban dolgozóknak és azoknak, akik a termelésben dolgoznak és leállásra kényszerülnek!


Elképzelni se tudom, mit éltek át!

2020. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Le kellett mondanunk az esküvőnket, pedig már minden megvolt szervezve a dátumunkra. A gyűrűink dátumra gravírozva, a vendégkönyv és a köszönőajándékok szintén. Buli. :)
2020. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hú, hát azért nehezen találtam vetélytársat, ebben a csodás versenyben, de te, utolsó, győztél. Sajnálom! :(

Őszinte elismerésem, hogy még nem hullott ki a hajad!

2020. márc. 17. 16:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy (lehet hogy még több) külföldi utazás lemondva.

Egy saját szervezésű rendezvény lemondva munkahelyen.


Most itthonról dolgozok a következő időkben, még nem tudtam eldönteni, hogy jó dolog-e.

A nagyothalló szomszéd bácsi egész napos óbégatása, kalapálása és a bömbölő rádiója speciel nem tartozik a pozitívumok közé, ahogy a kutyája viselkedése se (egész nap ül az ablakunk alatt, és ugatja).


Ezen kívül még a szokásos heti bevásárlás vált rémálommá.

2020. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vendéglátásban dolgozom, nyilván most nincs munka. Én költözésre gyűjtöttem, hogy az albérletből, ahol tömmedmagammal lakom, el tudjak menni egy kicsi stúdióba, hát mivel munka nincs, de az albérletet, számlákat fizetni kell, minden pénzem erre megy el.

Illetve munkát is akartam váltani, de most egy interjú lehetetlen, úgy ahogy egy próbamunkanap is.

2020. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!