Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ez a rohadt koronavírus időszak alatt ugyebár bezártak mindent, iskolákat, meg stb... Szinte sehova sem lehet menni, és így most minden rohadt unalmas, és tiszta élettelennek érzem magam, és még barátok sincsenek. Ilyenkor mi a legmegfelelőbb dolog? Egész nap itthon vagyok, senkivel sem beszélek, és ez szó szerint fizikailag fáj.

2020. márc. 19. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni. Mire vége lesz és jön a nyár, tök jól fogsz kinézni.
2020. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom diák vagy. Tudsz tanulni, vagy olvasni.. biztos van otthon valami jó könyv. Edzhetsz, telefonálhatsz barátokkal, kreatívkodhatsz.
2020. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom anyád főz és takarít rád, mert különben nem unatkoznál.
2020. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
79% A legtöbb járványt hisztinek nevező válaszolóra valószínű az anyja takarit-mos-főz, dolgozniuk sem kellett eddig, naná hogy nem értik.
2020. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvass, takarítsd ki a szobádat, segíts a házi dolgokban, tanulj valamit. Sok lehetőség van így a XXI. sz.-ban.
2020. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl zen meditációt gyakorlok - nem egyszerű - de hasznos, és tök jól elmegy vele az idő :)
2020. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugi,én a járvány előtt is állandóan unatkoztam,meg azután is fogok.Szokj hozzá,ilyen az élet.
2020. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!