Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz hogy hétfötöl lakhelyelha...

Igaz hogy hétfötöl lakhelyelhagyási tilalom lesz bevezetve?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni még, hogy lesz-e és mikor.
2020. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

nem igaz, csak nem ajánlják

a Magyar Orvosi Kamara javasolja, hogy vezessék be és nem kizárt, hogy később tényleg lesz, de egyenlőre nincs róla konkrét infó, főleg nem az, hogy ez hétfőtől él

2020. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Többen is irtak itt,plusz ugye a Katonasagot se véletlenül kezdik,,bevetni"
2020. márc. 19. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Múlt héten én is több helyről kaptam "biztos" khm infót, hogy hétfőn-16án egész Budapestet lezárják. Kamunak bizonyult.
2020. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem, fertőzöttségtől teszik függővé. Nem akarják tacsra vágni a gazdaságot.
2020. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudnák betartatni. A hadsereg, a rendőrség és az önjelölt okoskodók együtt se. Nincs ehhez kapacitás. De persze most mindenki ettől fosik, ezért minden kattintásvadász kamuhíroldal naponta 5x ezzel riogat, abból jön a pénz.
2020. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kormany arra ,,hajt" hogy minél elöbb menjen át a virus,valahol érthető is ez,de nem mimdegy hanyan kapják el ezt a xart!
2020. márc. 19. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:

nézd, bécsben szombaton jött a rendelet, asszem kedden hajnalban élesítették? nem biztos, én éppen marvel-maratont tartok, kicsit összefolyt az idő, ha már egyszer elvesztettem a diákmunkám és nincs kötöttidejű tanítás se.

szóval akár még pont lehet is, időben bőven belefér :/

2020. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. (vagy mire várnak? 7000 fertőzöttre 3000 halottra? akkor már eső után köpönyeg)
2020. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem... Ugyanis félek. Nem magam miatt, hanem a 94 éves nagyim miatt, akivel egy házban élek. Jelenleg én vagyok az egyetlen a családból, aki elmegy otthonról dolgozni és akkor már bevásárolni, ráadásul busszal. Munkahelyemen 10 percenként kapom a számba az idegen embereket, és már én is köhögök szerda óta. Ja, ezzel senki nem foglalkozik ám, háziorvosom elment szabira, nem tudok táppénzre menni, szabadságomat meg ha kiveszem, az csak 20 nap, aztán szopás. Szóval jó lenne végre nekem is otthon maradni, kikúrálni magam, megnyugodni.
2020. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!