Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Maris a youtube-ról csak...

Maris a youtube-ról csak szerintem lett mostanában unalmas?

Figyelt kérdés
Régen szerettem a videóit de egyre több videó csak a kajálásról szól. Ebben aztán már tényleg nincs semmi tartalom, hogy egyedül vagy valaki mással megkóstolnak valamit, aztán némi hatásszünet után elmondja, hogy finom/jó vagy nem jó...

2020. márc. 19. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megcsinálja a kajákat, az szerintem érdekes, mert én is szeretek főzni és volt már, hogy megtetszett a kaja, amit csinált és megcsináltam én is magamnak. Én azt nem szeretem, amikor egy youtuber csak megveszi a boltban a kaját, aztán a kamera előtt mutogatja és megeszi. Az tényleg unalmas.
2020. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kajás videói a kedvenceim. De a többi videója is érdekes. Szerintem nem lett unalmas.
2020. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ma raktak fel Para Kimmel egy videót, végre valami más!
2020. márc. 19. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A kajas videoi jok, de en Klaut kivagnam belole,csak ront a nepszerusegen.
2020. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont ma néztem meg tőlük megint pár zabás videót.

Régen voltak tartalmasabb videóik, melyekben felvetettek komolyabb témákat is pl. iskolai zaklatás, pályaválasztás stb.

Azokhoz képest ezek a kajás és SIMS-es videók nagyon teljesítménynélkülinek tűnnek.

Tudom, akkor minek nézem? Azért még bírom Maris fejét és rákattintok a videóira, hátha történik tényleg valami vicces benne.

Klaut is bírtam de ... ömmm. Fogalmazzunk úgy, hogy nem bírja kritikát.

2020. ápr. 18. 16:50
 6/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Tipikusan beleesett abba a hibába, hogy kb ez a megélhetése, és minden utóbbi 1 éves videójában kb ott van hogy "fizetett promóciót tartalmaz". Nem kreatív, nem vicces már, minden erőltetett, fél videó arról szól, hogy reklámoz valamit épp, és fhú de hát ők azt de szeretik. Nem is nézzük már annyira...még jó hogy a reklám is le van tiltva a gépről, mert már a videó közepére is bevág egymás után 2 olyan reklámot, amin nem lehet átnyomni 5 mp után.

Nekem ez mindig nagyon tré egy videóstól, aki úgy kezdte a pályafutását, hogy ő azért videózik mert szeret, blablabla. Persze, jó hogy pénzt kap ezért vagy azért, és jó hogy ő ebből (ideig) meg tud élni, de a videók borzalmasak, és ez emiatt az erőltetésből lett. Kár érte, és még pár ilyen videósért....

2020. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szponzor jön, bevétel van, retard 11-13 éves gyerekek nézik akkor miért csinálna bármilyen tartalmas videót is?

Ebből látszik, hogy a pénzért csinálja, pénz meg van, gond nincs, hülyék meg nézik.

2020. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Teljes mértékben egyetértek az eddigi hozzászókókkal és mentek a zöld kezek de... az az igazság, hogy egy picit változott az álláspontom azóta. Maris, Klau Barbi, viszper tomi meg csecse nem fogják megváltani a világot a tartalmaikkal de teljesen megfelelnek az ilyen 11 éves korosztálynak. Egyre inkább úgy érzem, hogy jobb ha őket nézik a fiatal követőik mint más, kártékony influencereket. Viselhetik a jófej babysitter cimet.
2020. nov. 4. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!