Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket be szoktak jelölni...

Kpe kérdése:

Titeket be szoktak jelölni olyanok mostanában, akiket nem ismertek vagy nem ugrik be elsőre, hogy kicsoda? Olyanok, akikkel vannak közös ismerősötök.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azzal szembesültem,hogy bejelöltek olyanok,akikről nem ugrott be,hogy kicsoda. Ilyenkor ráírok az emberre,hogy honnan ismer, ha nincs képe kint,akkor küldjön egyet,hogy tudjam kicsoda. Ha ezt nem teszi meg,törlöm,mert ha tévesen jelölt be,vagy nem válaszol,nincs keresnivalója az ismerőseim között. Ez a dolog nagyon zavar engem. Az van beállítva nálam,hogy csak ismerősnek ismerőse jelölhet be. Ha letiltom,hogy bejelöljenek,akkor talán nincs ilyen gond.Hogyan lehet elkerülni az olyan helyzetet,mint ez,hogy ne jelöljenek random emberek,akiket nem ismerek,csak azok jelöljenek,akiknek komoly a szándékuk? Nem társkeresést értek ezalatt,hanem bármilyen szándék lehet. Ha csak privát üzenetet küldhetnek,azzal ki lehet szűrni az embereket szerintetek?

2019. nov. 16. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd át arra, hogy csak az jelölhessen be akit te már ismerősnek tekintesz.
2019. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!