Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik majd házi karanténba...

Akik majd házi karanténba kerülnek és kutyájukat le kéne vinni, mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Depiznek a kutyával együtt, vagy leviszik és jönnek a felháborodott emberek, hogy hogy képzelik.
2020. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy problémájuk lesz, de tudnak majd másfelé is figyelni szerintem.
2020. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Valakit megkér, családtagot, barátot, hogy vegye addig magához.
2020. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Ne bohóckodj, ezen ráérsz majd akkor gondolkodni ha odamegy hozzád a rendőr a csekkel, vagy fegyvert fog rád a Honvédségtől valaki... Szerinted normális ember foglalkozik vele hogy mit lehet, mit nem? Még orvosok sem tudják hogy mi lenne a legjobb megoldás, csak hogy maradjál otthon, én nem fogok az biztos, ma is autóval cirkáltam a városban, és X helyeken civil autóból figyelnek a rendőrök valamire.

Az a gond hogy rengeteg emberre ráijesztettek a média által, de mivel nem ebola szintű vírusról van szó, így nevetséges az egész amit csinálnak, inkább azon kéne gondolkodni hogy ha majd talpra áll a sok marhaság után a világ, akkor ki mihez kezd, csak mert történetesen én még 2 nappal ezelőtt vígan targoncáztam a munkahelyen teljes munkaidőben, mondván alapanyag van, fertőzött nincs, így hát tessék dolgozni.

2020. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Tobbek kozt ezert nem tartunk allatot lakasban...
2020. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Szereztem be ilyen esetre kutyapelenkát, fárasztani meg itthon is tudom.
2020. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 az érdekes. Arra a helyzetre gondoltam,ha vki elkapja a családban, de kórházi ellátást nem igényel. (2 kutya méretű kutya, vkihez odatestálni őket,hát..)
2020. márc. 19. 22:00
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, mit jelent a házi karantén, és nekem sem 2 kilós ölebem van (bár szereti eljátszani).

Mondjuk nálunk összefogott szükség esetére a helyi állatvédő szervezet, tehát én hozzájuk fordulnék, ha nagyon nagy lenne a gond, de amíg nem kell kórházba menni, addig azért otthon is van alternatíva. Szerencsére az én kutyám nagyon szeret tanulni, így a kinti futás kiváltható feladatozással.

2020. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

"mivel nem ebola szintű vírusról van szó"


Van a Netflix-en egy Pandemic c. sori, amiben elmondják, hogy az ebola terjedését sokkal jobban tudják korlátozni, mint az influenzát.

2020. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Asszem pont tegnap mondta Müller Cecília a sajtótájékoztatón, hogy a házi karantént úgy érdemes/kell megoldani, hogy a beteg családtag egyedül marad a lakásban, a többiek addig átköltöznek máshová (vagy ő költözik külön olyan helyre, ahol egyedül lehet, ahogy az adott család épp meg tudja oldani). Szóval a külön költözők vihetik magukkal a kutyát.

Ha valaki egyedül él, akkor pedig sajnos a kutyának kell lennie a külön költöző "családtagnak", ha muszáj levinni sétáltatni (ha elvan a lakásban, akkor maradhat). Arra az időre rá lehet bízni egy szomszédra, rokonra, bárkire, aki megbízható és vállalja.

2020. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!