Rizsaa kérdése:

Ahhoz hogy babám legyen szerintem lejjebb kell vinnem a tsh-t mert a 3 állítólag sok. Van valami házi tippet mivel lehet az értéket lejjebb vinni? Szedek szelén, omega 3, cink tabletta. Ezek jók?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézettel szelén és cink szintet vagy csak nekialltál szedni,mert ezekből ha sokat szedsz se jó, bármennyire csak vitamin.
2019. dec. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem nézettem:/
2019. dec. 3. 23:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy évvel ezelőtti vér papíron láttam meg ez a tsh szintet gondolom azért nem sikerül a baba már két éve. Voltam mindenen már. Próbáltunk mindent. Barátommal minden ok volt ő is ki vizsgálason. A 3 tsh is ugye jó , de ahhoz h abba legyen le kell vinni 0-1 köze
2019. dec. 3. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Keress egy jó endokrinológus szakorvost az segít lejjebb vinni.
2019. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Terhesség alatt a TSH elég ha 2,5 - ön van. Ha túl kicsi az érték, sem jó. S ne kísérletezz házilag ezzel. Ha túl vagy már minden vizsgálaton, akkor lenne friss laborod is, stb.


Inszem, lombik?

2019. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Majd ha igazán akarsz gyereket akkor normalisan kivizsgaltatod magad.
2019. dec. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem nagyon sok a 3, lejjebb lehet vinni, de csak gyógyszerrel, vitamin nem jó erre.
2019. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel kezelhető, ehhez viszont endokrinológus kell.
2019. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4 es. Nincs jó endorkrinologus :/ illetve majd jövőre van hely Maganba természetesen
2019. dec. 4. 08:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azon a pár héten nem múlik. Különben is, mire beállítják a hormonokat, az is idő. Nekem 9 hónap volt az első endokrinológus látogatástól a teherbeesésig - közben 4-5ször mentem kontrollra. Ez türelemjáték, és nem lehet siettetni. Viszont abban hiszek, hogy az endokrinológusom nélkül nem ment volna. És igen, magánban rendel mindenki, akinek specifikus a szakterülete (ez is azt igényli) és nem felületesen kezel vagy kezel félre. Érdemes tényleg jóhoz menni, mert csak több szívás és sikertelenség van, ha egy nem teljesen kompetenshez kerülsz. Inkább várj a jóra!
2019. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!