Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertáltként: kevesebb...

Introvertáltként: kevesebb ember az utcán, home office - nem kell tömegközlekedni és az embereket elviselni. Én érzem csak a jelenlegi helyzetet királynak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én eddig is ugyanígy éltem, ha nem iskolában voltam, akkor itthon. De bevallom, ezt a picivel több szabadságot most nagyon élvezem, nem szeretem a közösséget, most legalább teljes nyugalomban leszek. 19/L
2020. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Nekem vegyes, de sokkal inkább negatív.

Egyrészt, introvertált nem egyenlő aszociális. Egy sor ember, akiket nagyon szeretek, máris nagyon hiányoznak.

Másrészt introvertált nem egyenlő négy fal között ücsörgő. A tömeget én sem sírom vissza, ugyanakkor egy csomó érdekes elfoglaltság, programhelyszín kilőve.

Harmadrészt, folyamatos az összezártság másokkal, kis lakásban szinte lehetetlen én-időt biztosítani.

2020. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem aggódnék a munkám miatt és a szeretteim egészségéért jó is lehetne.
2020. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Minden nap kimegyek sétálni és futni, nem a 4 fal közt vagyok, ezért is örülök a kevesebb embernek az utcákon
2020. márc. 19. 21:02
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Én azt szeretem ha az emberek boldogok. Most inkább látok zavartságot és félelmet. A közösség megtartó erő is. Most inkább érzem azt hogy sodródom.

Beállítottságom ebben a helyzetben mellékes. Jobban szeretnék hallani vidám gyemekkacajokat és érdekes beszélgetéseket a buszokon..stb

Ahol lakom ez megszűnt, tehát én sem vagyok boldog.

2020. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam kint intro-ként, és nekem nem tetszett, kicsit félelmetes is volt. Betalálta a kevés emberes buszt egy részeg páros (nem történt nagy negatív dolog), ritkábban járnak az emberek, azok is inkább párban, társakkal, akik így hangosabbak a megszokottnál. Tehát fura.
2020. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Introvertáltként megőrülök ettől. Az introvertált nem azt jelenti, hogy teljesen antiszociális nyomorék az ember és otthon ül a nap 24 órájában. Én nagyon örülnék, ha minden a rendes kerékvágásban menne, nem lenne pánik a boltokban, nem kellene méteres távolságokat tartani, nem kellene válságtól rettegni stb. Ha ez neked király, akkor nagyon szegényes lelkivilágod lehet. Tudod, vannak akik normálisan szeretnének dolgozni, tanulni. Az egyetemi oktatás összeomlott kb. Ha neked komolyan fontosabb, hogy otthon kuksolhass elzárva, akkor a vírus után keress fel egy pszichológust, mert ez már több, mint introvertáltság.
2020. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Véleményem szerint minden embernek meg kellene, hogy legyen a lehetősége arra, hogy olyan körülmények között dolgozzon, ami számára a legmegfelelőbb, és amelyben a leghatékonyabb.
2020. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7-es, a legszebb az egészben, hogy nem kell a hozzád hasonló retardáltakkal találkoznom, mivel írtam, hogy futni, edzeni, sétálni kijárok és tartom neten a kapcsolatot.


De tény és való, a bulikázókat most valóban nem tudom sajnálni, egyetem már nem aktuális, a kihalt utca pedig csodaszép - végre nem fuldkolik a sok embertől 🙂

2020. márc. 19. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Neked a lakókörnyékeden tett futás és séta bőven elég abból, amit a világ a házad falain kívül nyújtani tud. A netes kontakt pedig bőven elég a társas igényeid kielégítésére. Igaza van #7-nek, ez nem introverzió, hanem szegénység. De amúgy le kell sz.rni, ahogy másnak sem, neked sem szükséges mások megerősítését kérni a saját boldogságodhoz.
2020. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!