Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egyetlen igaz barátom...

Nincs egyetlen igaz barátom sem és nem is lehet a jelenlegi ismerősi körömből, de nagyon hiányzik egy ilyen ember, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy burkoltan kérdést írok ki ide. :D Sem iskolába nem járok, se munkahelyre mert vállalkozó vagyok, azok az emberek pedig nem helyiek akikkel kapcsolatba kerülök. Viszont jó lenne egy ember akivel jól megértjük egymást és eltudunk menni sörözni egyet, biliárdozni vagy csak sétálni az erdőbe. Egerben élek, ez is nehezíti a helyzetem.
2013. júl. 20. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egy nagyobb városban lakom, idősebb is vagyok már és család, munkahely is van, még sincs barátom. Nem vagyok elég felszínes és bugyuta a többség pedig azt szereti.
2013. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hali!

Igaz barát az egy nagy nyeremény. Azt nem lehet csak úgy megtalálni. Keressél és majd találsz is. Máskülönben Férfi vagyok az iskola/egyetem után és Budapesten élek. Megismerkedtem egy Isteni Hölgyel. Csodálatos az asszony. 170 cm - 50 kg - 21 éves. tehát boldog és szerencsés vagyok.

2013. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barát volt a kérdés, nem a manöken méretű és korú lányt hiányolta a kérdező. :D
2013. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Atyaég... :D


Egyébként igen, egy értelmes de mégis szabad természetű barátra vágyom, nem egy átlagos emberre akit a mindennapok és azok gondjai foglalnak le.

2013. júl. 20. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, Kérdező, sok sikert!

Nekem "legjobb cimbim" utoljára az óvodában volt, az iskola kinyírta az egészet. Azóta nincsenek /barátaim/, maximum haverok, akikkel lehet szórakozni. Néha én is elgondolkozok, jó lenne még egyszer egy nagy barátság, de elég a feleségem. Legalább vele egy húron pendülök, jobban jártam vele.

2013. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!