Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utalja, szidja sok...

Miért utalja, szidja sok ember a jelenlegi magyar kormányt, élén Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
Nem igazán követem az itthoni politikát, ezért kérdezem.

#FIDESZ #politika #Orbán Viktor. FIDESZ
2019. júl. 5. 20:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%

Leginkább azért, mert ellopják a közpénzeket irdatlan mértékben és elszegényítik a társadalom felét, elvették a szociális juttatásokat, jelenleg napi 25 illegális kilakoltatás zajlik a "rendőrség" (???) segédletével. Hatályon kívül helyezték az alkotmányt, ami az alapvető jogokat, pl. a lakhatási jogot, eü. ellátást, nyugdíjat biztosította az embereknek. Jogtalanul utcára tesznek családokat - ez max. 8 hónapos túlélést jelent -, értsd lakásmaffiát működtetnek, emiatt elveszik a gyerekeket, stb. Betelepítenek külföldieket, a szavaskor csalnak, pl. bejelentettek százezrével ukránokat magyar ingatlanokba, hogy szavazzanak rájuk.


Most a legújabb, hogy a közfeladatokat a saját cégeik kezébe játsszák, és azt nem végzik el jól: Budapesten

emiatt sötét van, mert szar a közvilágítás, elszaporodtak a patkányok, svábbogarak, és most már a szúnyogok is.

2019. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 mindentudó99 ***** válasza:
17%
Mert képtelenek feldolgotni a sorozatos választási kudarcot.
2019. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%

#2

Ilyen logika mentén, ti is csak azért szidtátok Rákosit 70 évvel ezelőtt, mert képtelenek voltatok feldolgozni, hogy a komcsik uralják Magyarországot és a horthysták labdába se rúghatnak? :))

2019. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkit megsértettek már, csak a NER tagjai állnak ki mellettük. Nézzük csak, kiket? 1. Diákok, közoktatás; 2. MTA intézményei és az egyetemek, az értelmiség; 3. Orvosok, kórházak; 4. Környezet- és természetvédelem; És mindehhez 3-4 millió ember, akiket kirugtak, akik emiatt elmentek, vagy hozzátartozóikon keresztül vérig sértettek. Orbán kézi vezérléssel irányít abban is, amihez nem ért.
2019. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 mindentudó99 ***** válasza:
3%
Nem foglalkozom a múltal nem éltem akkor.
2019. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
90%
Az 1. válaszoló jókat írt, én azzal egészíteném ki, hogy az Orbán-kormány regnálása óta az addig sem jó esélyegyenlőségi helyzet csak tovább romlott.
2019. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
52%

#4

Csak akkor azt nem értem, hogy miért tartunk még mindig itt:

[link]

2019. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell követni hozzá a politikát hogy tudd miért.
2019. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 szántóvető ***** válasza:
94%

mert az eu-pénzek egy részét szétosztják ilyen-olyan támogatások formájában,másik részéből minden faluban stadionokat húznak fel(amiket ráadásul fent is kell tartani milliárdokból,)de a legnagyobb részüket szervezett formában ellopják.miközben nincs egészségügy,nincs oktatás,nincs Magyar gazdaság ill nem is törekednek rá hogy legyen.így aztán nem növekszik az életszínvonal,csak a saját meg a német vagyon gyarapszik.és ez szerintük így van jól,eszükbe sem jut hogy változtatni kéne.itt egy összefoglaló írás a közelmúltbeli történésekről az eu-t illetően:

[link]

2019. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%

"Nem foglalkozom a múltal nem éltem akkor."


Ja, értem. Így nekem is menne.

2019. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!