Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok pènteken ruhát...

Ti szoktatok pènteken ruhát mosni?

Figyelt kérdés
Anyám megszállott hogy pènteken nem szabad mosni mert amit pènteken mostam ki ruhát abban szerencsètlensèg fog èrni. Most is mèg aludt elindítottam egy mosást mert sok volt a szennyes. Erre mikor felèbredt szószerint hisztizèsbe csapott emiatt.

2020. márc. 20. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
anyukád muszlima?
2020. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mosok amikor összegyűlik annyi szennyes, hogy megteljen a gép. Nem nézem, hogy milyen napon van ez.
2020. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Péntek délután szól rád max. Sabbat miatt.


Nem, nem tartom a vallást, mosok.

2020. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, általában pénteken korán hazaérek, és inkább úgy szoktam mosni hogy elindítom délelőtt, mire hazaérek elkészül. Nem szeretek itthon lenni mikor mos, pedig halk gépünk van. :D
2020. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szeretek veszélyesen élni
2020. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk se zsidók sem muszlimok, sőt mèg vallásosak sem. De ezt valahogy nem tudja kiverni a fejèből.
2020. márc. 20. 09:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindig pénteken mosom ki a heti ruhákat, mert így tuti megszárad vasárnap estig, amikor ki is tudom vasalni szépen másnapra
2020. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, Péntek mossa ki nekem a ruhákat. Soha nem gondoltam volna, hogy megéri a darkweben rabszolgát venni, de ez a robinson01 nicknevű fickó igazán jó árut kínált.
2020. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van még piac felétek, vegyél egy onoszt. Húsát új fazékban égesd hamuvá és a hamvakat vérével keverve őrizd meg. Ezzel kend be anyudat mert ez állítólag meggyógyítja a tébolyodottat.
2020. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az onosz nekünk is bevált, de a vízi szerzetes vére is jó rá.
2020. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!