Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy albérletben ha van egy...

Egy albérletben ha van egy lakótársad akkor elkell mosni az ő mosogatlanát is?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha lakótársam de sokszor tele a mosogató és én bunkónak érzem magam ha csak a saját edényeimet mosom el. Elkéne az ő dolgait is mosnom?
2019. nov. 15. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene mosogatnod helyette?

Ne szoktasd rá mert utána te mosol és főzöl is rá.

2019. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó csak közös használatban van a konyha és kellemetlen nekem hogy a sajat dolgaimat elmosom az ovet meg otthagyom. Ugy erzem mintha bunko lennek ettol.
2019. nov. 15. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

AZ övét nem kell "otthagynod", mert azt neki el kell(ett) volna mosogatni használat után, azaz szóba se jöhet, hogy neked kellene elmosni.

Alapesteben mindenki a saját maga által használt edényeket rögtön elmossa, és nem hagyja szanaszét.

2019. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mosogasd el , mert hozzá fog szokni :D
2019. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Elmosni nem kell.


Ettől függetlenül volt olyan lakótársam, akivel jól kijöttünk és ha 1-1 pohár, tányér volt, akkor nem raktam ki külön, hanem elmostam és fordítva ő is.


A mostani lakótársam sokkal kicsinyesebb. Én simán elmostam 1-1 poharát ha ott volt a többi között, annyit nem mondott b..sszam meg. Fordítva meg ha 1 darab kanalat hagytam a mosogatóban akkor azt is szépen külön rakta.


Bár ez a gyerek még a kézmosó feletti polcot is csak úgy törölte le takarításnál, hogy csak félig, a saját részét, az enyém meg hagyta koszosan ami már a kicsinyesség netovábbja, mert ha én takarítottam akkor értelemszerűen rendet raktam a teljes közös részen...

2019. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!