Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szallt le valaki Budapest en...

Szallt le valaki Budapest en az elmult 2 napban?

Figyelt kérdés
Mi az eljaras?
2020. márc. 20. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Mivel?
2020. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sarkanyrepulovel.

Szerinted?

2020. márc. 20. 13:01
 3/6 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, már bocs...leszállhat valaki buszról, villamosról, troliról...Budapesten!

Ha már nem egyértelműen kérdezel, mert esetleg nem tudsz jól magyarul fogalmazni, akkor utána ne te legyél ingerült...

2020. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyar az illető akkor biztosan.

A kérdés pontos háttere nem ismert, ezért mondom, hogy:


- Magyarország felett nincs láthatatlan védő búra.


- A vírus már rég óta itt van és a hivatalos fertőzött számot szorozd meg 100al minimum. Úgy reálisabb.


- A külföldről érkezés nem egyenlő a vírus behozatalával.


- Ha egy gép sem száll le hónapokig az országban akkor is itt lesz a vírus mert ezt a jelenlegi módszerekkel nem lehet megállítani.


A leghihetetlenebb dolog pedig, hogy a külföldről hazatérő magyarok is emberek. Nem leprásak szóval gondolkozz mielőtt a beszédbe kezdesz.


+1 semmivel nem jelent nagyobb kockázatot egy külföldi mint ha elmész bevásárolni ebben a szép időben a hatalmas nagy tömegbe.

2020. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Micimacko, bocs, vonaton ulok, gyorsan akartam feltenni a kerdest.

En vagyok a hazatelepulo magyar, es nem tudom, hogy mire szamitsak a repteren, mindenki mast mond.

2020. márc. 20. 13:53
 6/6 Micimacko67 ***** válasza:

Itt tudsz igazán információt kérni:

06 80 277 455 ; 06 80 277 456

koronavirus@bm.gov.hu

2020. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!