Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jófogásos eladásoknál ti...

Jófogásos eladásoknál ti kiadjátok a valódi címeteket stb?

Figyelt kérdés
Vissza lehet ezzel élni?
2020. márc. 22. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Kiadom, személyesen átveszi. Mégis mit problémázzak ezen? Ha annyira parázol akkor egy közös helyet beszéljetek meg a városban vagy akárhol, ahol átadod neki, vagy posta vagy háztól-házig
2020. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én is valódit adok meg..sokan közelség alapján választanak, ha tök más címet és amúgyis minek bonyolítsam, hogy az érdeklődőknek telefonban magyarázkodjak. Egy címmel meg senki nem tud visszaélni, anélkül is tudják hogy az adott településen van olyan utca-házszám, a hasukra csapva is. Max odajönnének ellopni??
2020. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem írom ki a címemet.

Csak a VALÓDI vevőnek adom meg, de annak is csak akkor pontosítok telefonon, ha valóban eljött és már a közelben van.

2020. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Személyesen? Posta borítékra gondoltam..


Volt egy faszi, aki már már erőszakosan a házamhoz akart jönn, itt van 2 utcányira, mi az, hogy nem, mondtam, hogy nem vagyok itthon... Kicsit para volt.


Ki tudja, küldözget valamit, vagy nem tudom, nem vagyok paranoiás, ugye kamu címet itt falun sajnos nem adhatok meg.

2020. márc. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!