Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jó dolog történt, vagy...

Milyen jó dolog történt, vagy pozitív változás következett be az életedbe, ami a koronavírus nélkül nem lett volna?

Figyelt kérdés

Bármi kis történés vagy változás lehet, ami ennek a helyzetnek a nyomán alakult így, azaz ha megy tovább az eddigi kerékvágás, valószínűleg nem jön létre.

Csak olyat nevezz meg, amit kedvezően élsz/éltél meg!



2020. márc. 22. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

A csend mindenképpen feltűnő. A lépcsőházban kevesebbet cseverésznek, az utcán kevesebb autó zúg, még a közeli gyárak, üzemek se zúgnak annyit, mint szoktak.


Én zárkózott ember vagyok, szeretem a csendet, nyugalmat, így ez számomra pozitívum. A kiváltó ok természetesen nem az.

2020. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha elkapom meghalhatok vegre ugy, hogy masnak ne okozzak fajdalmat. Illetve bosszubol terjeszthetem azok kozott akiket utalok. Ennel jobb bosszu nincs is, ugy tudsz egyszerre tobb embernek is artani, hogy eszre se veszik. Na meg regota almodozok egy apokaliotikus hangulatrol es vegre beteljesult
2020. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam egy nagyon jó álláslehetőséget egy másik munkahelyen, ami karantén nélkül is a csoda kategória lett volna. :)
2020. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Zárás előtt nem volt a boltban sor... :D
2020. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, kis magyarázat, hogy miért kapcsolódik a járványhoz: a régi munkahelyemen nagyon inkorrekten jártak el, mikor kiderült, hogy a következő munkanapon már nem kell jönnünk. Épp az egyik ismerősömnek panaszkodtam telefonon, hogy nem lesz semmi pénzem, mikor a főnöke hallotta a beszélgetést és megkérdezte, hogy milyen pozícióban vagyok. Majd kiderült, hogy pont erre keresnek nálunk is embereket sürgősen és mondta, hogy ha úgy van, egy héten belül kezdhetek home officeban:)
2020. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy időre megúsztam napi két óra BKV-zást.
2020. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Csend van. Belvárosban lakunk a földszinten, és most élhető a környezetünk. Este tudunk aludni.
2020. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudom, de érzem, hogy valamit tartogat nekem ez az időszak. Vmi értékeset, tanulságosat, hasznosat.


Majd megírom, jó?

2020. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy másfél hónappal kevesebbet kellett gimibe járnom. Már nagyon elegem volt. Ezt az itthonról történő tanulást még elviselem.
2020. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jarhato a varos, nem csesztetnek a haverok, akarmikor mondhatok nem-et mindenki készséggel elfogadja es nem kell leallnom biskuralni a szomszed oregasszonnyal.
2020. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!