Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok is akadozik a víz és...

Nálatok is akadozik a víz és áram szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Tegnap víz nem volt 2 órán keresztül és pislogott a lámpa estefele

Ma áramszünet egy fél órán keresztül

Most komolyan jön az apokalipszis?

Vagy mI történik?


2020. márc. 23. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Meghibásodott a rendszer, megjavították. Ennyi történt. Ez járvány nélkül is előfordul. Itt is még jóval a járvány előtt szikrázott az utcai légkábel, le kellett kapcsolni hogy megjavítsák. Előfordul.
2020. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem, én városban élek
2020. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem, sőt annyira nem hogy az állam átveszi a létfontosságú cégek irányítását, hogy folyamatosan biztosítani tudják pl.: áramot és vízet.


Ez nem azt jelenti, hogy szó szerint átveszik az uralmat és egy óriási váltás jön a cégeknél és ezzel megmagyarázhatóak kimaradások ... csak katonák mentek a telep helyekre és felügyelik hogy az állam utasításainak megfelelően működnek-e.


Plusz hoztak olyan döntést is hogy nem köthetik ki az áramot míg a veszéforrának nincs vége. A vízről nem hallottam, de gondolom azzal kapcsolatban is hoztak vagy hoznak hasonlót.


A lényeg, hogy ha bármi akadozán volt akkor annak köze nincs a veszélyhezethez.


Még az is lehet, hogy csak pánikot akarsz kelteni egy ilyen kérdéssel.


...De az nem lehetséges, hogy nem lesz áram vagy víz...

2020. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, jelezd a szolgáltatónak, amit tapasztaltál, mert ez magától értetődő, hogy nem jó! Többre jutsz vele, mint azzal, hogy kiírod ide, kifaggatnak, - hogy merre laksz - és pánikot okozol ezzel a környékeden, ahol élsz és jutalomból akár el is kezdenek piszkálni, hogy pánikot keltettél-e és tudatosan tetted-e ezt vagy sem. Három-négy telefon! Balhé nélkül!
2020. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok pánikot kelteni,csak fura hogy két napon belül az árammal és a vízzel is baj legyen. Egyedül a gáz szolgáltatás probléma mentes
2020. márc. 23. 09:22
 6/14 anonim ***** válasza:

kérdező! HOL????


Egyrészt nem kell a huhogás, másrészt pontos helymegjelölés hiányában üres rémhírkeltés, amit csinálsz.

2020. márc. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6# oké
2020. márc. 23. 10:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, biztos a gáz is el fog menni holnap, figyeld egész nap, ne maradj le, dokumentáld, és tedd csak ki, hadd lássa mindenki, mi folyik itt.
2020. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk egyikkel sincs gond, sőt még internet is van. 😄
2020. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

egyébként én csak kérdeztem valamit,de ijesztő hogy mi mindent kombinaltatok bele...

Szóval akkor mashol nincs ilyen, köszönőm,ennyit akartam tudni

2020. márc. 23. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!