Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amerikai stílusú vezetéknevek?

Amerikai stílusú vezetéknevek?

Figyelt kérdés
Ha lehet, illjen a Briához (Briana), és a Nate-hez (Nataniel, Naten)

#vezetéknév #családnév #amerikai stílusú vezetéknevek
2020. márc. 24. 18:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Diaz
2020. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bumppo
2020. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
User
2020. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még :)
2020. márc. 24. 22:06
 5/11 A kérdező kommentje:

Kérdést helyesbítek: ha lehet illjen a Briához, VAGY a Nate-hez.

Bocsi, hogy csak most írom :)

2020. márc. 24. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Bidden, Pelosi, Trump, Clinton
2020. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ilyen, hogy "amerikai stilusu" nincs. Itt mindenki a valahonnan bevandoroltak leszarmazottai - kiveve a bennszulott indianokat, akiknek az ir, angol, nemet, spanyol, portugal stb telepesek adtak ir, angol, nemet, spanyol, portugal stb. neveket. Ismerek egy Takacs nevu pasast, egy szot nem beszel magyarul, viszont az uk-uk-uk nagypapaja valamikor az 1810-es evekben "menekult" ide es lett farmja es rabszolgatarto dohanytermeszto. Akkor most ez amerikai stilusu vezeteknev...????? Mert mar a hatodik generacio ami csak es kizarolag amerikai-angolul beszel...? Mihez kell neked "amerikai" vezeteknev?
2020. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amerikai stílust úgy értettem, hogy olyanok, mint amiket mondjuk amerikában használnak. Biztos ott is vannak más származású emberek (nekem is vannak ott ismerőseim), csak én olyanokra gondoltam, mint pl. az előző válaszolók írtak (nagyon köszönöm nekik), nem pedig olyanra, mint pl. Takács, vagy Koszorús, stb.
2020. ápr. 1. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Amerikaban MINDENFELE ES MINDEN FAJTA nevet hasznalnak, ezert butasag a kerdesed.

Amugy nyitsd ki a white page-t es vadassz. Csak 300 millio amerikai neve van fent, a maradek 70 millio letiltotta a kereshetoseget (en is).

2020. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké. Én nyilván (ezt le is írtam már) olyanokra gondolok, amiket az előzőek írtak. Legyél szíves megtartani magadnak az olyan válaszokat, amiben a kérdésemet értékeled. Nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra, hogy "butaság a kérdésem". Miért nem lehet egyszerűen egy olyan választ írni, amiben mondjuk írsz egy angol (amcsi, és nem brit) vezetéknevet? Please!
2020. ápr. 2. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!