Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Nem sok 4 bordájá...

Lányok, Nők! Nem sok 4 bordáját eltörni a pasinak egy szexista viccért?

Figyelt kérdés
Nem akarom belinkelni de van egy cikk a neten, hogy egy pasi beszólt egy nőnek azért mert ő nő mire ő eltörte 4 bordáját. A többi pasi (nem mind) nevetett rajta. Nem szép a nem miatt gúnyolódni de ha beszólnak egy nőnek akkor ha félholtra ver az is normális? Mi lesz a következő? Beszólok én mondjuk egy nőnek, hogy szép vagy de buta mint a többi nő majd ő előkap egy kést megöl engem és a többi nővel együtt röhögnek rajtam, hogy az a rohadt szemét bunkó férfi jól megdöglött mert beszólt a nőnek? Tudom kicsit szélsőséges ez de kicsit ilyennek látom a hozzáállásokat. Most ha én vernék meg ugyanilyenért egy nőt mindenki ki lenne akadva. Bezzeg ha nő csinálja akkor példakép. Mellesleg egy harcos nő még erősebb is mint a férfi.

2020. márc. 25. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell beszólni ,akkor nem áll fenn ennek a veszélye.😃 F
2020. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
48%
Így járt, legközelebb okosabb lesz.
2020. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
75%

Mert kábé így állunk:


[link]

2020. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
3! Siralmas:( borzasztó ez a kettős mérce.. de tényleg.
2020. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon egyszerű a képlet. Vannak bunkóságok, hétköznapi taplóságok, és vannak bűncselekmények, ami a mértékéhez mérten a bíróságon kiszabott tétellel büntetendő. Két különböző dologról beszélünk?


Mivel gondolom a lány nem érezte veszélyeztetve magát egy beszólás miatt, és ezért indokolatlanul 8 napon túl gyógyuló sérülést okozott, úgy élhetné az életét hogy a neve mellett ott áll hogy "büntetett előéletű".


Ennyi, nem relativizáljuk a dolgokat, hogy "mivel egy kispö​csű komplexusos proli vagyok, ezért a hölgynek adok igazat hogy férfiasabbnak tüntessem fel magam a gyakorikerdeseken", mert attól még nem ebből áll az egész hogy férfi vagy nő az elkövető. Az, hogy mit lehet megtenni és mit nem, az egzakt és világos, és nyilván az ad támpontot az ilyen kérdésekre, nem a kommenthuszárok lelki állapota.

2020. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Első ha beszólsz egy nőnek mert dühös vagy és szarráverne nem így látnád. Te egész életedben kedves voltál mindenkivel ugye? Gondolom.
2020. márc. 25. 15:43
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Az.

Viszont várom hogy mostantól tegyél fel kérdéseket minden egyes alkalommal akkor is, amikor egy férfi öl meg egy nőt, mikor az visszautasítja, ver meg egy nőt, mert az bunkó volt vele, erőszakol meg egy nőt, mert túl kanos volt.

Találsz ezekről is cikkeket ezerszamra, ne aggódj,szoval mindig, amikor találsz egyet, tedd fel a kérdést a férfitársaidnak ugyanígy, ahogy most itt minket számon kérsz egy egyszeri eset miatt, amihez nincs közünk: nem sok ez egy kicsit?

2020. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Ebben a szituban mindegy a nemek arànya.

Ez önbiràskodàs volt es büntetendö.


Pontva sittre valo a többi hasonlo mellé. Ott aztan provokàlhatjàk egymàst nyugodtan.


En pl forditva lattam nem is egy olyat hogy ferfi huz be a nönek. Ugyanolyan paraszt az is.

2020. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

De sok, elég lett volna 3-at is! :D


Viccet félretéve gondolom mentális problémái voltak annak a nőnek mert normális ember ilyet nem tesz. Én max 1 pofont adtam volna ha nagyon felhúzom magam.

2020. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Majd a bíróság igazságot szolgáltat. Mindenesetre komikus, ga egy nő így el tud bánni egy férfivel
2020. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!