Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy az amerikai...

Az miért van, hogy az amerikaiak szeretik a szexista vicceket (A Family Guy is tele van velük), de pl. mi magyarok meg egyből kiakadunk rajta, ha valaki ilyennel viccel?

Figyelt kérdés
Nem értem. Vannak nemzetek, akik értik a viccet, csak mi vagyunk ilyen sértődősek, hogy semmivel se lehet viccelni nálunk? Ez miért van?

2020. jan. 24. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ki ne találd, hogy itthon nem hallottál még vicceket, humoros megjegyzéseket senkitől, mert hazamegyek.
2020. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy valaki mondjuk azt a fajta poént nem szereti (pl. én sem), egyébként még lehet jó humorú ember. Én a kissé szarkasztikus, intelligens humort kedvelem, de az ilyen Family Guy es társai nekem inkább bunkók, mint bármi más.

Nem vagyunk egyformák, a humornak is több fajtája van. Egyébként az amerikaiaknál is csak egy réteg kedveli ezt, sokan viszont már negyed annyitól megbotránkoznak, mint mi.

2020. jan. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
A rém rendes család az vicces amerikai sorozat.
2020. jan. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy egy vígjátékban hangzanak el ezek a viccek, vagy mondjuk egy politikus poénkodik velük. Az utóbbit Amerikában sem tűrik el, az elöbbi meg itthon is divat.
2020. jan. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit egy filmsorozatban látsz az nem biztos, hogy a valóságban is úgy van.
2020. jan. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudnád, hogy Amerikában mennyien vannak azon a véleményen, hogy a Family Guy-t be kéne tiltani, meglepődnél.
2020. jan. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Én sem értem,hogy miért ilyen ingerlékenyek a magyarok. Ezért van, hogy kizárólag férfiak kárára szoktam viccelődni, hiszen ők racionálisan fel tudják mérni, hogy a vicc csak vicc.
2020. jan. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Minél jobban rá akarják erőltetni ezt a liberális szarságot az emberekre, annál jobban fognak hőzöngeni ellene.

Nézd meg, valaki közli a néppel, hogy a jórésze dagadt, megy a hiszti ezerrel.

Mert:"testszégyenítés".....blöeeeeee

2020. jan. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

A Family Guyt nagyon sokan gyűlölik Amerikában, azért elég beteg humora van,ugyanúgy mint a South Parknak. Szókimondó, görbetükröt tart a társadalom elé, és nem tisztel semmit, gúnyolja a zsidókat, arabokat, viccet csinál az AIDSből, a szegények ő, feketékből, vallásokból... Stb.

Ehhez a humorhoz kell némi intelligencia, hogy helyén tudja kezelni az ember és lássa mögötte az üzenetet. Persze nem mondom, hogy ez így helyes, de ez is egy üzenetátadási mód, csak kicsit erősebb.

Itthon nem lehet ilyet csinálni, mert utána ellehetetlenítik az embert, pl lásd a standuposok is csak óvatosan húzkodják a hatalom bajszát, meg amit Alföldivel is tettek, hogy sorra lemondták az előadásait.

2020. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A family guy pont hogy kigunyolja a pollkorrekt amerikai társadalmat.
2020. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!