Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a WC papír és az élesztő...

Miért a WC papír és az élesztő most a menő?

Figyelt kérdés
Ja, és fideszes körökben az aranyrúd?
2020. márc. 25. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A WC papírt nem tudom, de az élesztő azért, mert divat lett otthon kenyeret sütni.
2020. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Wc-papír mindig kell, amit beviszel, az biztos, hogy kijön. Az élesztő + liszt minden péktermék alapanyaga.

A fertőtlenítőket kihagytad..

2020. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a fertőtlenítő az evidens volt számomra, köszönöm a válaszokat
2020. márc. 25. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Hetfőn sütit sütöttem, kellett hozzá élesztő. Most kezdek neki házi zsemlének. Ehhez is kell. Ha hetente 2szer kell, akkor az havonta 8db. Írtam egy példát, hogy szemléltessem mennyi fogy el kb azoknál akik sokszor használjàk.

Mi néhányat lefagyasztottunk. Így nem kell elmenni csak azért, ha ez hiányzik csak.

2020. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a wc papír. Azt nem értem miért halmozzák fel. A papírtörlőt és a zsepit is elkapkodják...
2020. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha a hörcsögök nem talicska számra vinnék haza már az élesztőt is!! Másnak is kellene!!!
2020. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mi már nem kaptunk porélesztőt, most hetente járunk kieső időszakban boltba, és azóta sincs, úgyhogy friss élesztőt használunk kenyérhez. Csak házi kenyeret és tartós kenyeret eszünk, mivel most átálltunk heti egy bevásárlásra, ezért kell/kellene az élesztő. Korábban is sütöttünk kenyeret, de nem ennyiszer.
2020. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kollégáim tesznek fel facebookra otthoni kenyeres képeket... Mostanában próbálom a boltbajárást leredukálni... Azért kicsit irigykedek, hogy mi meg esszük a 4 napos száraz bagettet ami már kb. pirítósnak sem jó... Auchanban 1 db élesztő sem volt... de kenyérsütőgépből is csak utolsó hiányos darab... Rákeresel emag/mall/tesco/auchan online készlethiányosak az olcsóbb kategóriás kenyérsütőgépek, vettem volna egyet, de úgy néz ki azt is felvásárolták, úgy hogy innen jön a liszt és élesztő vásárlási roham... Wc papír az volt.
2020. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!