Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire alapozva nevezik egyesek...

Mire alapozva nevezik egyesek Lenkei Gábort kóklernek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kókler csak egy konteozó barom, aki ráadásul a bizonyítottan kártékony vitaminbizniszével pénzt akar csinálni a járványból, csodás jellem...
2020. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy áltudományokkal nyerészkedő sarlatán.
2020. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mi a végzettsége. Én is tudok ilyet, nézd csak:


Dr. Nagy Gábornak hívnak. 1979-ben születtem. 1995-ban szereztem orvosi diplomát kitűnő (summa cum laude) minősítéssel.

Hat évig dolgoztam a hivatalos keretek között a Debreceni Orvostudományi Egyetemen. Tapasztalatokat szereztem kutatóorvosként, később klinikai orvosként belgyógyászati, majd szülészet-nőgyógyászati osztályon is.


Látod, a papír mindent elbír.

2020. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom,hogy a szcientológia miatt.
2020. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt visszavonták az orvosi tevékenységek folytatásához való engedélyét. Úgyhogy csak így tessék bármit is adni a szavaira.
2020. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó,ez azért nem mindent elsöprő bizonyíték arra,hogy semmit nem hihetünk el neki.Ha egy orvos ki mer mondani olyan dolgokat,amik szembemennek az orvostudomány aktuális állásával,azt nyilván nem fogják jó szemmel nézni.De ez nem azt jelenti,hogy nem mondhat hasznos dolgokat.Persze,fenntartással kell kezelni,ez tény.
2020. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
6: A vitaminjainak sokszor semmi haszna, sőt, tudok olyan esetről, ahol egészségkárosító hatása is volt. Előfordult olyan is, hogy 100 milliós bírságot kellett fizetnie. Ez egy csaló, akinek börtönben lenne a helye.
2020. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!