Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrenben körülbelül mennyi...

Debrenben körülbelül mennyi az átlagos bruttó fizetés? Debreceniek tapasztalataira vagyok kíváncsi, mivel költözés előtt állok és kaptam egy ajánlatot. Mi az az összeg, amelyre alapozva jól jönne ki egy 28 éves egyedülálló havi szinten?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek az egyéni szükségletei a mérvadóak, de ugyanakkor van az az összeg, amelyből az illető optimális esetben kényelmesen tud is félre tenni.

2018. okt. 19. 20:36
 1/2 anonim válasza:
29%

Attól függ mi a végzettséged, egy bolti eladó egy raktáros vagy gyári munkás kb. 120-160 között kap meg nettoban, egy szakmunkás sem sokkal többet, ha nem dolgozgat mellette magának ők kb. 180-220 között, diplomával 1-1 nagyobb multinál 300-és határ a csillagos ég.


Ha az első kategóriába tartozol tudsz bérelni esetleg egy szobát ami reizsivel együtt olyan 50, és a maradékból túlélsz, Hajdú-Bihar megyénél amennyire én tudom csak Szabolcsban keresnek kevesebbet, utálom a szüleim hogy itt telepedtek le senkinek nem ajánlom.

2018. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első gyerekkel ellentétben: Debrecenben most érdemes elhelyezkedni, most van olyan kiugróan magas fejlődés, hogy az elkövetkező 2-3 évben a bérek bőven fel fognak zárkózni az országos legmagasabbakhoz!

A lakhatás már most sem olcsó - igaz, itt eddig sem volt az!

Aki időben lép, az a nyerő.

Nagyon nem mindegy hogy mi a szakmád, hol akarsz elhelyezkedni?... Vannak kirívóan nagy fizetések, és persze alacsonyabbak is. A BMW, a Continental, a Krones is kitette a onlapjára a karrier oldalakat, már most is szét nézhetsz.

2500 fő kell pl. az SSC szektorba - Forrest Offices (ez már kész van): [link]


Sok sikert!

2018. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!