Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokat,...

Milyen tulajdonságokat, viselkedést tartasz szexinek lányoknál?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valaki szexinek tartja, ha egy lány mérges. Ez csak egy példa. :)

2020. márc. 28. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha jól láthatóan ideges egy lány, akkor az tényleg tud szexi lenni. Olyankor a legjobb finoman megmasszírozni a vállát és a nyakát :D

De részemről szexinek számít az is, ha valaki feltűnően zavarban van. Ha gondoskodó, anyáskodó típusúak, azzal szintén le tudnak venni a lábamról. És a mosolygós, életvidám kisugárzás, sok nevetéssel karöltve szintén imponáló.

Ezeken kívül nehéz lenne konkrét viselkedést megnevezni, ami engem beindít. Inkább az öltözködéssel, bizonyos típusú ruhadarabokkal tudják felhívni a figyelmemet a hétköznapokban.

2020. márc. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos túl népszerű lesz, mit tartok szexinek egy lányban..

Engem mindig lenyűgöz, ha valaki értelmes, és intelligens. Egy okos és egyszerre szép nő rendkívül becsülendő. Mert ritka.

A jó kommunikációs készséget szintén értékelem. Ha nem hordja fent az orrát és nem flegma. Az érzelmi intelligencia is fontos, ha a szexit tovább visszük párkapcsolati irányba.


Nos igen, le lehet pontozni nyugodtan. De számomra akkor is ezek sokkal vonzóbbá tesznek egy nőt, mintha kirakná mindenét, lehetőleg felismerhetetlenségig sminkelve.

2020. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy a kérdésemmel indítottátok a napot, haha! :) Megy a pacsi nektek a hasznos válaszokért.
2020. márc. 28. 00:45
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Az inteligencia. Volt egy barátnőm egyetemen, matematikus szakon volt és ultra sexinek tartottam ahogy kente vágta a matekot. Mindig segített nekem is anál2 és anál3-bol és ennek mindig sex volt a vége. De persze a mindennapokban is látszódott hogy kegyetlen okos volt, beszélgetni meg egy élmény volt vele. Sajnos elsodort minket az élet egymástól, el is telt 6 év azóta. De olyan sexinek egy csajt azóta se találtam és szerintem már nem is fogok ami eléggé elszomorít.
2020. márc. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem az intelligens viselkedés vonz. Imádom, ha egy lány kreatív, ötletes és határozott gondolatai és véleménye vannak, amit szépen ki is tud fejteni. Nem vonzanak a pukkancsok, a bőgőmasinák, sem a visítozós kiscsajok. Persze minden hangulatnak szerepet kell kapnia az ember életében, de nem tartom szexibbnek attól, hogy idiótákln viselkedik vagy ha nem érzi jól magát.
2020. márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Még annyi lemaradt, hogy barátnőm mérnök. Ez magában foglal számomra mindent, amit leírtam. A kísérletezési vágyat, az ötletességet, az értelmes gondolatokat, a logikát. Mellette nagyon sokat olvas, mindenhonnan ragad rá a tudás és nagyon jó társaság. Nem kell szégyenkeznem vele sehol, nem úgy mint az exeimmel.
2020. márc. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Pacsi! :)
2020. márc. 28. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha extrovertált, domináns, nem félős, van életkedve, szeret mezítláb lenni.
2020. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha kemény megmondó ,és nagyképű, szóval vagány.
2020. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a humor az egy hatalmas nagy pont, mind szexiségben mind mindenhogy.

Szexinek tartom hogy ha nem agyalós, spontán előjön dolgokkal, merész.

A mérgességet annyira én nem tartom szexinek. :D 22/F

2020. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!