Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mire vélnétek ezt a viselke...

Ti mire vélnétek ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Van a suliban (egyetemen) egy csávó, aki tök furcsán viselkedik velem. Megszokott nézni de ahogy rápillantok elkapja a tekintetét. Egyik nap gyakorlati óra előtt úgy megnézett, hogy szabályosan előre dőlt és nagy szemeket meresztett rám(itt meg kell jegyeznem, h ki volt vasalva az amúgy göndör hajam). De úgy megdöbbentem, hogy hirtelen megtorpantam. Órán egy feladat során pont egy csoportba kerültem vele és végig úgy viselkedett, mintha ott sem lennék, rám se nézett csak a többiekkel foglalkozott engem tökre kizárt. Ha beszéltem végig lehajtott fejjel a papírt nézte. Nem tudom, így utólag visszagondolva kicsit olyan volt mintha zavarban lett volna... Tök hülye vagyok a pasikhoz és nem tudom ezt most mire véljem, mert ilyennel még nem találkoztam. Lehet, hogy hülye vagyok, de én valahogy azt a következtetést vontam le, h tetszem neki csak túl félénk... 25/L
2017. ápr. 14. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ezek alapján tényleg lehet tetszel neki.
2017. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Szociális gondjai lehetnek, én is ilyen vagyok aki tetszik azzal olyan vagyok mint egy szadista, kerülöm a tekintetét, más hova nézek, viszont ha nem lát, akkor mindig nézegetem.

24F

2017. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megakar enni
2017. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bejössz neki.

( Ez az odanéz és elkapja a fejét,udvarlási gesztus)

2017. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem körülötted forog a világ, szerintem ne foglalkozz vele. Ha valamit szeretne, úgyis lépni fog.
2017. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez annyira zavaró amúgy, és eddig nem is tűnt fel annyira, de most már elég gáz... Olyan volt mintha engem várt volna és mikor meglátott, akkor meg ilyen furán rám szegezte a tekintetét... Nem is értem miért ilyen, hiszen magas, helyes fiú. Ennek ellenére olyan mitnha még soha nem lett volna csaja. Nekem eddig ilyen nem volt, nem tetszettem még soha senkinek, mivel duci vagyok, sőt régebben még sokkal ducibb voltam úgy aztán pláne nem. De ma már van olyan h máshogy néznek meg, úgy mintha fel akarnának falni a szemükkel. Fúúú de agyrém, én ilyet nem akarok!!!!!!! Olyan kellemetlen!:(
2017. ápr. 14. 19:19
 7/10 A kérdező kommentje:
#5: Nem is akarom h körülöttem forogjon! Az ilyen dolgok engem nagyon zavarnak...
2017. ápr. 14. 19:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy próbáltam kicsit oldani a dolgot, mikor nézte a többieket direkt elkezdtem hozzá beszélni. Kedves voltam vele még mosolyogtam is. De ahogy megszólaltam megint a papírt nézte...
2017. ápr. 14. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig bejössz a palinak, csak az egy szerencsétlen lúzerforma.
2017. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja csakhogy ezzel azt éri el h tök mérges leszek rá. H hiába beszélek neki, meg sem hallja és nem szól vissza rá semmit...
2017. ápr. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!