Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés lecsukni egy...

Milyen érzés lecsukni egy halott szemét?

Figyelt kérdés
Fizikálisan
2020. márc. 28. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizikálisan kipróbálhatod a sajátod is.
2020. márc. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy kattanos dobozt zarnal le. A sajatoddal nem lehet osszehasonlitani. Tapasztalat.
2020. márc. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hamarosan megtudod.
2020. márc. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Azért kérdeztem, mert ha a sajátomon meg tudnám nézni, akkor nem kérdeztem volna.

2. Kattanós dobozt?

3. Felteszek egy kérdést kíváncsiságból, neked van fogalmad róla hogy mit és mivel kapcsolatban szóltál be csak hogy röhöghess a markodba? Kapard a falat vagy én nem tudom, de ha meghülyültél a karanténban, vezesd le máshogy.

2020. márc. 28. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak erős idegzetűeknek:

Az anyósom a mi lakásunkban halálozott el, reggel 9 óra körül. Éjszaka a halálhörgése miatt alig aludtunk. Igaz, egy szobában voltunk vele. Egyszer csak egy nagyot horkantott és beállt a csend... A feleségemmel bementünk a szobába - a helyzet egyöntetű volt: fenn voltak akadva a szemei, a teste mozdulatlan. Odamentem hozzá és a két kezem hüvelyk- és mutatóujjával lecsuktam a felső szemhéját az alsóhoz. Pár másodpercig tartanom kellett, mert ki akart nyílni a szeme. Nem irtózom a halottól, de nem volt szórakoztató.

A kérdésre válaszolva: nem jó érzés, sem pszichikailag, sem fizikálisan, hiszen abban a pillanatban tudatosítod, hogy eztán már csak az emléke lesz.

2020. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!