Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék kezdeni magammal...

Mit tudnék kezdeni magammal ebben a halott, szemét országban, ahol semmi jövő és élet nincs?

Figyelt kérdés

Nem csak arról beszélek, hogy nincs elég munka, nincs megélhetési lehetőség, hanem arról is, hogy lassan már ahogy az értelmiség kivonult az országból, csak egy rakás idióta gyökér maradt itthon.


Hazaárulózó nagymagyarok kíméljenek.



2013. márc. 27. 07:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Hasonlo gondolkodasu vagy hozzam, ami az orszagrol valo gondolkozast illeti. Eppen napokkal ezelott irtam valakinek egy valaszt, aki arra a kedesre reagalt, hogy melyik orszag a legszebb. Valasza az volt, hogy termeszetesen Magyarorszag hiszen magyar vagyok.

Kerdeztem tole, ha az lett volna a kerdes melyik orszag a legtisztabb - es o mondjuk Bangladeshbol lenne - akkor azt mondana termeszetesen Bangladesh - hiszen onnet vagyok, fuggetlenul attol, hogy a fold egyik legnagyobb eselyese az orszag a legmocskosabb cimre.

Az emberek ugy tunik -persze nem csak M. orszagon de ott kulonosen igen - hogy nem tudjak fuggetleniteni elfogulsag nelkul allaspontjukat orszagukrol mert azt gyakran szegyenletesnek tartjak ha tenyleges gondolataikat osztanak meg.... Folyatom csak meloba lell mennem.

2013. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

kösz az értelmes választ, ez meglepő.


nem hiszem hogy sokáig húzható ez az elfogultság, mert amikor majd ezeket a nagymgyarokat is kiteszik a munkahelyről leépítés miatt, és évekig nem kapnak semmilyen állást, éhezni fognak, akkor valahogy kimúlik a "hazaszeretet" az emberből.


onnan tudom, hogy 3-4 éve még én sem akartam kimenni, mert szerettem volna itt elképzelni az életem, de már enm tudom. pont ez volt a hibám, már eleve arra kellett vola készülnöm, hogy ki fogok menni innen, mert most már lehetőség sincs. anyagi sem, de én már azt is el tudom képzelni ettől a kormánytól, hogy határzárat vagy kivándorlási vámot vezetnek be, és majd éhenhalnak tömegek, mint a kommunizmus alatt.

2013. márc. 27. 08:08
 3/19 A kérdező kommentje:
sejtem is miért. szerintem sokan reménykedtek a kormányváltásban, de a helyzet csak rosszabbodott. nagyszerű gazdasági mutatóink vannak tömeges munkanélküliség és kilátástalan sorsú emberek mellett. és szerintem pontosan ezt tervezték, ezért nem mukkantak egy szót sem, hisz a populizmus az emberi vágyakra épít.
2013. márc. 27. 08:11
 4/19 anonim ***** válasza:

Azért mert kimegy valaki dolgozni külföldre még nem hazaáruló, csak meg szeretne élni. És mint tapasztalom biológia óráról te is lógtál, de ha bejártál volna tudhatnád, hogy az az életforma éli túl aki tud változni és alkalmazkodni a környezetéhez. Majd ha te is arra kényszerülsz hogy külföldre menj, vagy épp éhen halsz itthon, akkor te is hazaáruló magyar leszel.


" rakás idióta gyökér maradt itthon"


Pontosan, ezzel nem vitatkozom. Az okos ember alkalmazkodik és oda megy ahol meg tud élni!

2013. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
na pontosan ezekről az emberekről beszéltem...
2013. márc. 27. 10:01
 6/19 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már ezt a hazaáruló dolgot, most azért mert valaki nem itthon él, attól még szeretheti az országot!
2013. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg csak ügyesen kell forgatni a kártyákat, és itthon is meg tudsz élni.
2013. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na ez azért nem ilyen egyszerű! van aki már rákényszerül arra, hogy elmenjen!
2013. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát... az így járt. :) Egyébként én nem hiszem, hogy külföldön ANNNNNNNYIRA könnyebb lenne.
2013. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen így járt! Több százerez Ft-ot keres! :) Nem könnyű, de aki ügyes annak megy!
2013. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!