Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni mert eléggé...

Mit lehetne tenni mert eléggé deviáns a viselkedésem és változtatni szeretnék?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egyszer volt már összetűzésem a hatóságokkal meg más emberekkel is, mert olyan a viselkedésem sokszor, hogy "nehogymárnekemmegmondják" típus. Volt már bírság, feljelentés, verekedés, stb.... Na mármost ezen változtatni szeretnék nagyon, szerintetek mit tehetnék? Sajnos nekem az a normális, amit én csinálok, de tudom, hogy az nem jó.

2020. márc. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gugli: agressziókezelés
2020. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolj bele utólag ,hogy megérte e kiakadnod. én mindig utólag azt látom,hogy a semmin csesztem fel az agyam. és inkább kerülöm mostanában a konfliktusokat.
2020. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokszor megbánom utána, de abban a szituban nem bírok magammal. Kívülről nézve magamat én is azt mondanám, hogy mekkora barom vagyok. Ebben kutakodok, hogy tudnám kijavítani.
2020. márc. 28. 14:26
 4/5 anonim válasza:
70%
Ne érts félre, de szerintem erre max egy pszichológus tudna válasszal szolgálni Neked. A problémád oka belül lehet és ez mégiscsak egy szakterület. Az én megfigyelésem az hogy a mindig dühös embereknek vmi hiányzik az èletèből vmivel elégedetlenek. Fel kell tárni, hogy mi is az ami hibádzik és h hogyan kezelhető. Erre egy fórum nem adhat választ. Nem vagyunk egyformák. A vilàg egy szar hely és szerintem minden embert vagy nyolcvanhat dolog idegesít. Irigylem azt akit nem. Módszerek léteznek. Meditáció, szàmolj el tízig stb. De akkor is utánajárást követel a problémád. Egy szakember véleményét könnyebben fogadjuk el.
2020. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy pozitívum, hogy idáig már eljutottál.

Nem akarom Váci Mihály: "Nem elég..." c. versét idézni (ha hozzájutsz, olvasd el, tüzetesen), de az utolsó sorát leírom: "...nem elég a jót csak akarni, de tenni, tenni kell!". Jó úton vagy.

2020. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!