Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz volt a viselke...

Szerintetek gáz volt a viselkedésem vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Tegnap szülinapon voltunk. Férjem keresztlányának a szülinapján. A nők baileyst szoktak inni, de én azt utálom és a lány egészségére koccintottunk. Sógorom megkérdezte, kérek-e a díjnyertes meggypálinkájából, mondtam, hogy igen erre sógorom barátjának a lánya beszólt, hogy "egy rendes anya nem tesz ilyet". Sógorom erre rám nézett és csak ennyit mondott: "egészségedre". De utána a nők velem nem nagyon foglalkoztak. Az este hátralévő részében nem ittam semmit, de koccintani nem igen lehet egy pohár baracklével. Abban a társaságban a nők nem isznak vagy csak baileyst. Sógornőm mióta megszületett a 3 gyerek, nem ivott. Rosszul reagáltam le, hogy elfogadtam a pálinkát? 2 cl volt összesen, utána megittam rá egy pohár cappyt és ettem bőségesen. Én nem éreztem magam részegnek, sem ittasnak, de ki nem állhatom a baileyst és csak belenyalni se lett volna bátorságom mert mentem volna hányni. Kicsivel később sógornőm megjegyezte, hogy "ezt nem illett volna, mert te anya vagy." Azóta elég kellemetlenül érzem magam.
2018. jan. 28. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hany evesen kattogsz ilyen hulyesegen? Mitol ne ihatnal palinkat?! Mert no vagy?
2018. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy komoly kérdés? Hogy gáz volt-e hogy ittál 2 cl pálinkát? 2 eshetőség van:


1. teljesen önállótlan vagy aki valóban mindig megszeppen, ha bármiért beszólnak neki


2. nagyon jól tudod hogy nem volt gáz, csak a történtek után jólesne csupa olyat olvasni, hogy "azok a beszóló nők meg sógornőd fapi..k, te tetted jól!!"



Melyik az igaz a kettő közül? 2.-ra tippelek, szóval felesleges a kérdés, de megértem hogy jólesett kibeszélni magadból.

2018. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez most komoly? Kik közé keveredtél? 😂 Mondom úgy hogy én nem igazán iszom alkoholt, de ennyin nem akadnék ki. Jó, senki ne igya magát s**g részegre a gyereke mellett, de egy koccintás???!!!
2018. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne ihattál volna.Nekem is van egy 3 éves lányom,és a két tesómnak is vannak gyerekei.Ők pálinkázni szeretnek,így ha 3 havonta összejön a család,szoktunk koccintani.Amúgy nem iszunk.Ettől még nem leszünk rossz szülők.Ne foglalkozz velük.
2018. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

????

Jézus... Na én az a fajta vagyok, akinek erre az lett volna a reakciója, hogy kérek a sógortól még 1 pohárral. :D

Én ettől a felfogástól hányok és nyílik a bicska, amit a sógornődék képviselnek.

2018. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Anyám. Besavanyodott lelkibetegek. Ha többet ittál volna abban sem lenne semmi.
2018. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen társaság, mindenki más. Alapvetően itt a nők nem isznak csak egy koccintás erejéig és akkor baileyst isznak. De én egyszer még tiniként nagyon sok baileyst ittam és azóta hányok, ha csak megérzem az ízét. Borral nem lehet koccintani, az volt még ott, sörrel sem és maradt a pálinka. Nálunk pálinkát csak a férfiak isznak. Alapjáraton én a pálinkát sem szeretem, de egyszer kaptunk sógoromtól egy ugyanilyen meggypálinkát és az nagyon finom volt, így bátorkodtam elfogadni. Eléggé elit egy társaság, vigyázni kell, mit csinálsz, mit mondasz, mert kinéznek. Orvosok, ügyvédek. A felállás kb mint a régi időkben mikor a férfiak ittak, szivaroztak, a nők pedig elvonulnak maguknak. A koccintás és a vacsora után is így történt, sógornőm ezután jegyezte meg amit megjegyzett. És utána hosszas kiselőadást tartott, hogyan illik viselkednie egy nőnek.
2018. jan. 28. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Engem meg folyton azért néznek ki mindenhonnan mert egyáltalán nem iszom alkoholt. És nem, koccintás kedvéért se fogok inni és igen, akár baracklével koccintok ha muszáj, de a koccintást se igazán értem.

Mindenki nyugodtan kéne eldöntenie hogy iszik vagy sem, de mivel emberek vagyunk így szinte mindenért elítéljük egymást megkeserítve ezzel egymás életét. Szuperül ki van ez tálalva.

2018. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Sznobok gyulekezete👅
2018. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
És Te? Mit mondtál? Én biztos nem pislogtam volna végig megszeppenve az előadását. Ha a férjemre való tekintettel nem osztottam volna ki, akkor vagy otthagyom, vagy poénra veszem és tényleg kérek még egyet a sógortól.
2018. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!