Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki nem ért egyet...

Ha valaki nem ért egyet Puzsér Róberttel, azt miért nevezik egyből prolinak akkor is, ha értelmesen megfogalmazza a kritikát?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor láttam már ezt. Szerintem Puzsér véleményét is, mint minent, kriitkával kell kezelni. Van, amiben egyetértek vele, és van, amiben nem. Azt látom, hogy egyes emberek (akinek nem inge...) hihtetlenül értelmesnek és kritikusan gondolkodónak tartják magukat, csak mert szó szerint bebifláznak mindent, amit Puzsér mond (egyesek még a szóhasználatát is koppintják). Ha valaki kritikát fogalmaz meg, amit értelmesen, normálisan leír, akkor jön a válasz, hogy "mert te proli vagy, és nem érted". Közben azt se tudják, kinek válaszolnak. Lehet, hogy az illető olyasvalaki, aki tényleg ért ahhoz a témához, amiről szó van. Nem csak magamra gondolok. Nagyon sokszor látom ezt a jelenséget a kommentekben.
2020. márc. 28. 18:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Például amikor a Sznobjektívben zenészekről beszélt, nagyon sok esetben rosszul mondta a lemezcímeket, hanyadik lemeze volt, melyik banda honnan származik, ki kinek a kije volt. Mondhatod, hogy ez lényegtelen, de nem értek egyet.


"De ez meg személyiségtípus kérdése. Csak bizonyos emberekre jellemző az, hogy mindennek utánanéznek háromszor. De ettől nem lesz sem jobb sem rosszabb senki."


Ne haragudj, de ez nem valami szimpatikus, amit itt mondasz. Ezt a személyiségtípust lustának meg arrogánsnak hívják. Ha valakinek az a munkája, foglalkozása, azért kap pénzt és onnan ismerik a nevét, hogy dolgokról beszél, akkor bizony nézzen utána.

2020. máj. 16. 10:50
 22/23 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Miért kéne utánanéznie? Akiknek ez probléma azok nyilván nem hallgatják, nézik, mittudomén, akiknek meg nem probléma azok nézik.


Rengeteg minden van a világban. Lehet könyvet olvasni, akármi.. Biztos találsz olyan dolgokat is a világban, amik úgy jók, ahogy vannak számodra, és nem kell ilyeneken vergődni, h mit kéne, meg mit nem kéne csinálnia az embereknek.


Meg nem lehet minden tökéletes. Ismerek olyan zenekart, ami iszonyú jó zenét csinál, az énektémák is kva jók, viszont az énekes hangja egy kalap szr. Ez van. Attól még hallgatom.


Vagy pl imádom a free jazznek mindenféle szélsőséges formáit, amit a legtöbb ember kb nem is tart zenének, és az ilyen művészekre simán rámondják, hogy nem is tud hangszeren játszani, nem is ért a zenéhez. Ami egyértelműen nincs így, de lehet jönni azzal, hogy "tessék csak szépen behangolni a gitárokat, és épkézláb ritmusra játszani azt ami nekem tetszik, mert ez a munkád"


Nyilván baromság.

2020. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem válaszoltam még erre? Úgy emlékeztem pedig. Mindegy, nagyon különbözik a véleményünk.
2020. máj. 25. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!