Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Netpincéres Futárok! Mit...

Netpincéres Futárok! Mit gondoltok az érintkezésmentes rendelésekről?

Figyelt kérdés

Most a járvány idején mindig így rendelek, de azt vettem észre, hogy nem minden futárnak tetszik a dolog. Többen is voltak már, akik nem voltak hajlandóak lerakni a kaját az ajtó elé, addig nem mentek el, amíg nem vettem át kézzel, és szemmel láthatóan frusztráltak voltak a helyzettől. Mi a gond?


Oké, így nem tudok borravalót adni, de mivel amúgy sem dugtam ki az orromat a lakásból egy hete, az a 300 Ft ami van nálam aligha lett volna elég minden rendelésre. Azt gondoltam, hogy ez most egy ilyen időszak, legalább a futárok nem veszítették el a munkájukat, és amúgy az ő egészségükre is vigyázunk ezzel. Vagy félreértek valamit? "Bunkóság" lenne bepipálni az érintkezésmentes kiszállítást, vagy mi?



2020. márc. 31. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fészen ilyen témában hozzászólásokban többször belefutottam abba, hogy jó, de mi van akkor, ha késik a rendelés, hiányzik valami, hideg, csúnya a csomagolás, akármi. Kivel balhézzon ugye, ha nem találkozik a futárral.

Lehet, ahonnan rendelsz, már volt ilyen gond, és ezért nem akarják nem megvárni, hogy utána ne rajtuk "verjék le". Így fix, hogy látták, hogy bevitted, minden oké volt, egy szavad se lehet.

Frusztráltak lehetnek azért is, hogy vajon karanténos vagy-e, azért kértél ilyen módon kaját. :)


Egyébként nekem pont fordított tapasztalatom van, én nem kértem még ilyen érintésmentességet, de itt a futár kb fel sem jött az emeletre rendesen, öt lépcsöfokkal lentebbről nyújtotta a messziből a kaját, még majdhogynem én éreztem magam szarul a szorongatott kis fémpénzeimmel, hogy oda akarom neki adni. :D

2020. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sose jelöltem még ezt be. Sok értelmét se látom, azért aligha abban az 5mp-ben kapja el valaki, amíg átadja. Hogy út közben meg mi történt, azt itt se látod, szóval megint csak tök mindegy.
2020. ápr. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
passz én lefotóznám a futár helyébe, hogy ide és ide letettem aztán ha valaki elemeli az már a vevő baja (persze miután becsengettem) én azt nem értem, hogy jön a futár/postás se kesztyű se maszk, ha van maszk azt letojja az álláig XD bezzeg pánikolva néz rám, amiért rajtam van maszk, ha kimegyek -.-"
2020. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!