Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az SZTK-s...

Mi a véleményetek az SZTK-s rendelésekről, ultrahangokról?

Figyelt kérdés
Most voltam a 18. heti genetikai uh-on és hát eléggé elszomorít, amit tapasztalok...kb 3 perces vizsgálat, az orvos hozzám se szól, motyog valamit, a hölgy gépeli, a gép olyan rossz, hogy ki sem tudom venni a babám alakját - és KÉSZVAGYUNK!!! Még azt sem mondta meg, hogy a mért méretek alapján, hány hetes a baba...Hogy esetleg fotót adjon (persze pénzért, meg sem kérdezik), a nemét meg már nem is reméltem hogy megmondja, szó se volt róla...a 12. heti után is voltunk 4D-rendelőbe, ott 25 percig mindenét átnézték, most is elmegyünk, csak totál szomorú, hogy fizetni kell mindenért, ha nyugodt szeretnél lenni...pedig úgy tudom ez egy fontos vizsgálat a 18. hetes, különösen a szívet kellene vizsgálni!! Ja, és van fogadott orvosom, de nem ő végezte a vizsgálatot, állítólag ezt másik orvosnak kell...tapasztalatok?
2014. márc. 2. 09:05
 1/8 zabmester ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom... Sokan vannak, sokat kell várni, az orvos siet, meg általában tojik is rá, hogy mi van. De ha ilyen helyzet van, akkor kérdezz! Ne hagyd magad lerázni, kérd, hogy mutassa meg, amire kíváncsi vagy, magyarázza el, hogy mi mit jelent, ne hagyd, hogy három perc után kitessékeljen.
2014. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy végtelenül kedves doktornő volt a 18 hetes uh-n, mondta a nemet, megkérdezte szeretném-e tudni, mindent érthetően elmondott, itt sem szántak 8-10 percnél többet, de a szám is tátva maradt olyan aranyos volt. Még azt is megkérdezte mit szeretnénk, mi lesz a neve stb. Ritka az ilyen kedvesség a dokiknál manapság sajnos. A 12 hetesen férfi doki volt, ő gyorsan le tudta a mérést, de végülis vele sem volt semmi problémám. Hol laksz?
2014. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En egesz terhesseg alatt sztkba jartam a dokimhoz. Sose fizettem semmiert, mindig alapos volt, meg voltam elegedve. Szuleshez is ot fogadtam, anyagiakrol nem volt szo sose a szulesert sem, pedig szenteste szultem, szo nelkul bejott. Vegul azert adtam neki.
2014. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor neked igazán szerencséd volt...a dikimmal én is elégedett vagyok, de az SZTK-s körülményekkel egyáltalán nem!
2014. márc. 2. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi kerületünkben szerencsére 2 sztk van és az egyik csak pár éve épült, így én inkább oda jártam, mivel lehetett választani:-)
2014. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végig a 14. kerületi SZTK-ba jártam. Ugyan néha várni kellett, de alapvetően időpontra mentem és nagyon kedves volt mindenki. 12. heti ultrahangtól kezdve pedig kórházban (Uzsoki) csinálták az ultrahangot. Ott is sokan voltak ezért néha sietős volt, de azt azért mindig megtudtam, hogy minden rendben.
2014. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, azt nekem is mondta a doki, hogy szépen fejlődik a baba, de ennyi...valahogy összecsapottnak érzem az egészet! én úgy tudtam, hogy régen uh-s képet is adtak, most meg se kérdezik. Vagy nekem kéne kérni? Lehet, nem tudom, első baba...
2014. márc. 2. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
én is sztk-ba járok, és elégedett vagyok... a legutóbbi uh-n pl becézgette a doki a babámat (2 m-es, 120 kg-os férfi :D ) meg nevetgélt rajta, hogy milyen kis ficánka, aztán én meg elbőgtem magam az örömtől, erre a doki elkezdte simogatni az arcom és mondta h ad egy képet, csak ne sírjak :) szóval lehet én vagyok a szerencsés, hogy eddig jó dokikat fogtam ki, de én elégedett vagyok eddig...
2014. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!