Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom, gyerekes kérdés, de...

Tudom, gyerekes kérdés, de csak én érzem sértőnek azt, mikor valakinek úgy köszönök, hogy rakok mosolygos jelet is, ő meg csak simán visszaköszön?

Figyelt kérdés
Tisztára olyan, mint mikor az életben mosolyogva köszönök valakinek, ő meg fapofával visszaköszön.

2020. ápr. 1. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan, lehet valakinek csak ilyen az írásstílusa. :)
2020. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem annyira szuperszimpien tökjó dolog minden esetben ez a smiley-téma. Minden ember érzelmi színvonala más.
2020. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Számomra annyira alapvető, ha valaki úgy köszön rám: Szia. :) Akkor én így köszönök vissza: Szia. :)

De valószínű, hogy velem van a baj.

2020. ápr. 1. 08:13
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Én pl utálom a messengeres sima mosoly jelet. Olyan pszichopata feje van. Amolyan kínos mosolygás. Persze, egyetértek 🙂 igen, neked is szép napot 🙂 csak húzz már a kiskutya valagába 🙂🙂

Bocs, telefonon nem teljesen ugyanaz a mosoly jel, nem tudom érzékeltetni, de talán érted, mire gondolok. Szóval ez a totális műmosoly nekem.

Nem is nagyon használom. :D Mármint nem magával a jellel van bajom :), csak a messengeres verzióval.

2020. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Én sem írok jeleket, mégis mosolygós vagyok igazából. Nekem az a sok, ha valaki egyfolytában jeleket ír, olyan mű.
2020. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, kérdező. :D
2020. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Igen, csak te. Normális ember nem tesz szmájlikat írásos anyagba, mert ez a gyerekes. A telódon elmegy, de itt röhejes.


Amikor élőben valakire mosolyogva köszönsz, akkor sem köszön vissza az ember mindig mosolyogva, mert ezer baja lehet. Ha te ezen megsértődsz, akkor még messze van a felnőttkor.

2020. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Amikor élőben valakire mosolyogva köszönsz, akkor sem köszön vissza az ember mindig mosolyogva, mert ezer baja lehet. "


Ebben az esetben viszont határozottan ellenkeznék. Leszarom, milyen problémám van, ha valaki mosolyogva köszön rám az életben, mosolyogva fogok visszaköszönni. Nyilván ilyenkor nem állok le jópofizni, de ne sértsek már meg mindenkit a környezetemben azért, mert én rossz passzban vagyok.

2020. ápr. 1. 08:46
 9/22 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2020. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mit nevetsz? 😂
2020. ápr. 1. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!