Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság vagy helyes dolog ha...

Bunkóság vagy helyes dolog ha a főnök nem köszön vissza és én emeltebb hangon jelzem : köszöntem? Azért mert főnök valaki legyen benne annyi hogy visszaköszön nem?

Figyelt kérdés

A főnök akkora tajparaszt hogy végigvonul reggel a folyosón a kollegák sorba köszönek neki jó reggelt ő meg egy lesajnáló pillantást vet rájuk és orrát a magasba tartva továbbvonul. Mint valami földesúr a csicska jobbágyok közt.

Én meg ezt nem nyeltem le az első pár alkalom után amikor nem köszönt vissza emelt hangon hogy mindenki hallja utánaszóltam: KÖSZÖNTEM FŐNÖK ÚR! Lehet nem hallotta: jó reggelt! Többen voltak a folyosón mindenki felkapta a fejét.

A hatás nem az volt azt hittem olyan vörös lett mint a pávián segge és elkezdett hápogni higy jaj elkalandozott nem is figyelt. Azóta se köszön ugyan vissza ugyan senkinek de ha engem meglát elindul a másik irányba.

Érdekes nem? Mibe kerülne a tajparasztjának azt mondani jó reggelt?

Én meg nem nyelem le nem a jobbágyai vagyunk hanem az alkalmazottai. Mondjuk részemről az is csak addig míg nem találok mást. 1 hónapja vagyok itt, nem tervezek még 1-et itt lenni ha minden jól megy.


2017. febr. 10. 18:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Igen, bunkóság!


A FÖNÖK IS bunkó, mert nem köszön vissza, de TE IS, ha ilyen módon beszólogatsz.

2017. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Aha. És mit csináljak akkor? Némán tűrjem hogy semmibe vesz? Legyek birka mint az összes többi retek itt?

Tudod mit? Akkor inkább leszek bunkó mint birka.

Legalább akkor tükörbe tudok nézni.

2017. febr. 10. 19:06
 3/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
51%
A "köcsög a főnököm" kérdező újra támad :D
2017. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

"Mint az összes többi retek itt?"


Nem akarlak elkeseriteni, de akkor te is egy retek vagy.

Nen vagy különb mint a többi.

2017. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod mit? Akkor inkább leszek bunkó mint birka.

Legalább akkor tükörbe tudok nézni."


Csak az a baj, hogy a tükörbenézésböl nem lehet megélni, és ha ilyen bunkó vagy, akkor nem igazán lesz seholsem munkád

2017. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Bunkó, igen. Megteheti, mert ő a főnök.

Te is megteheted, hogy beszólogatsz neki, de ha majd nem lesz munakehelyed, mert kirúgnak, akkor úgyis rájössz, hogy ez egy ilyen világ, vagy eltűröd a főnök bunkóságaid, vagy járhatsz munkahelyről munkahelyre / éhen halhatsz.

2017. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
"Legyek birka mint az összes többi retek itt?" Ilyen felfogással nem leszel több mint egy ösztönlény akit az egoja irányít.
2017. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem birkák.

Olvass el egy illemkönyvet.

Azzal, hogy te köszöntél, a kötelességed megtetted. Innentől a főnök magáról állít ki szegénységi bizonyítványt azzal, hogy nem fogadja. Aki kultúrember, az ezt észreveszi, aki nem az, azzal meg nem foglalkozunk. (Bár én pont most válszoltam erre a kérdésre, szóval de)

2017. febr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"de ha majd nem lesz munakehelyed, mert kirúgnak"


Ez esetben sietni kell a főnöknek mert mint írtam kb 1 hónap vagy annyi se és nem vagyok itt.

2017. febr. 11. 09:37
 10/25 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy más mukahelyen sem tolerálják a bunkó viselkedést!
2017. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!