Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet-e Batman?

Létezhet-e Batman?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik/létezhet e Batman vagy hasonló. Egy gazdag, aki bűnözőket vadász le.

2020. ápr. 2. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne,de sajna nincs ilyen.
2020. ápr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Batman nem vadássza le a bűnözőket, hanem segít a hatóságoknak bírák elé állítani őket.

Akire te gondolsz, az sokkal inkább a Punisher vagy Red Hood.

2020. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Mármint valami önbíráskodó gazdag civil akár még elképzelhető is lenne, Batman felszereléseinek nagy része viszont meghazudtolja a fizika törvényeit.
2020. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
A Batman az olyan mint a Tobzoskaman. Koronavírussal megfertőzi a bűnözőket, akik nagyon köhögnek és a rendőrök könnyen megtalálják őket. Ha pedig a Chuck Norris kapja el a bűnözőket, akkor a pörgő rúgás a bűnöző mellett még a koronavírust is ártalmatlanná teszi. 😜
2020. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, de van helyette szopófantom.
2020. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dunaszerdahelyen letezik!!! Nezd meg youtuben
2020. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lenne lehetetlen Batman-nek lenni. Batbumerang, batmobil meg az az izé amivel felmászik a házakra. Mit gondoltok?
2020. ápr. 3. 12:19
 8/8 Kdthelol válasza:

Batman már létezik ,,én vagyok batman’’!!!!

Viccen kívül létezhetne.

2020. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!