Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartanak ennyire az...

Miért tartanak ennyire az emberek koronavírus-járványtól?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 14:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
20: Akkor több, mint 97%-a, részletkérdés.
2020. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd az olaszokat
2020. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 nemaRendőrség ***** válasza:
9%

Nem számolják bele azokat akikről nem derül ki hogy elkapták.

És rengeteg olyan van.

Én másfél hétig szarul voltam miatta, hidegrázás meg anyámkínja, barátnőm elkapta tőlem, 4 napon keresztül néha tüsszentett, meg volt egy kis láza.


Kb úgy reagáltunk rá mint egy torokgyulladásra, ha nem épp Olaszországból jöttünk volna haza fel sem merült volna

2020. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

Tudod kérdező az a különbség a hülyeség és a járvány között,

hogy a hülyeséged az nem fertőz meg másokat.

2020. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
* Csak elkeserít!
2020. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
0%

ssaa:


És te hallottad, hogy egy 105 éves olasz fickó meg felépült belőle?


1-1

2020. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
28%

nemarendőrségnek igaza van, zárják be azokat (illetve zárkózzanak be azok), akikre (potenciálisan) veszélyes. Most gyakorlatilag a fiatal, életüket élni akaró embereket szopatják előreláthatólag fél éven keresztül. Egyetlen hobbim az volt, hogy koncertekre járok, ott vezetem le a feszültséget, és most mondjak le róla ki tudja, meddig? Emellé jön az, hogy az idősek, akik miatt ez a szabályozás van, full telibefossák az egészet és egész nap kint korzóznak az utcán meg pletyipartiznak?


Aláírom, hogy a problémám jelen pillanatban személyes, de egész biztos vagyok benne, hogy nem egyedi...

2020. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
17%
27: Magányos emberként nekem is a koncertek, a mozi meg az utazgatás voltak a fő vigaszom és hobbim.
2020. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Mondtam, hogy nem egyedi. :)
2020. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
63%
29: És hiába támadnak nekem fórumokon, amikor ezekre reflektálok, hogy "Tiszta hülye vagy! Neked az elmaradó koncertek meg a nyaralás a legnagyobb problémád? Itt most sokkal nagyobb bajok jönnek, blabla stb.", ha egyszer engem elsősorban ilyen téren érint a dolog.
2020. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!