Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólsz ahhoz, mikor...

Mit szólsz ahhoz, mikor valaki “ kisregényt” ír a kérdése alá? Végigolvasod? Vagy egy bizonyos hosszúságnál bele se kezdesz?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ. Ha például egy ömlesztett maszlagot látok, akkor lehet hogy egy egy bekezdésnyi leírásba sem kezdek bele.

De ha egy szépen tagolt, helyesen írt szövegről van szó, pláne engem érdeklő témában (ami feltételezhetően igaz, hisz valamiért csak megnyitottam azt a kérdést), akkor hosszabb kifejtéseket is szívesen olvasok.

2020. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is általában a tagolástól függ.
2020. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálam kb. 25-30 sor a határ. :D
2020. ápr. 3. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen a kedvem es mi a kerdes, ha ertelmezhetetlen akkor feladom eleg gyorsan.
2020. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Irto ritka az hogy atfutva valami megfogjon ugy, hogy vegig is olvassak minden soràt egy litàniànak.
2020. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régóta gyakorizok, az a tapasztalatom, hogy aki kisregényt ír, az nem kérdezni akar, hanem panaszkodni. Bele se kezdek az olvasásba.
2020. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os, igen, én is így vettem észre.
2020. ápr. 3. 23:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, elolvasom. De nem válaszolok.
2020. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha sok benne a helyesírási hiba, akkor hagyom. Sok olyan ömlesztett szöveg van amit már végig olvastam itt, és igazából nem értettem mégsem semmit, mert annyi forgalmazási vagy épp helyesírási hiba volt benne.
2020. ápr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nem érdekel, de ha találok benne 1-2 kulcsszót, ami megfog, akkor elolvasom. Többször inkább csak a fő kérdésre válaszolok. És nézem a végén a nemet is, ha van.
2020. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!