Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koronavírusos a szomszédom?

Koronavírusos a szomszédom?

Figyelt kérdés
Ma láttam hogy az ajtajára ki van ragasztva egy papir pontosan ez van kiragasztva [link] anyám eléggé félt mert nekem krónikus betegségem van , másrészt meg jó lenne tudni hogy tényleg fertőzött e mert a házban sok az idős aki maszk és kesztyű nélkül közlekednek , és mi is naponta többször viszük le a kutyákat és az ajtaja elött megyünk el , jó lenne tudni mert ha az akkor többször fertőtlenítjük a folyosót meg a liftett. Szerintetek ?
2020. ápr. 4. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus birka. Mint a f@$zk@lapok akik öregekkel üvöltöznek az utcán hogy "Méé mászkálsz, miattad vagyunk otthon!" Szánalmas.
2020. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja értem még én vagyok a hülye mert elővigyázatos vagyok , még véletlenül sem az a sok igénytelen ember az h*lye aki miatt jobban terjed a virus
2020. ápr. 5. 21:07
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha az ajtó előtt elmentek, attól még nem kapjátok el. Gondolom nem smároltok az ajtóval...

Ha a delikvens a tiltás ellenére kimegy, jelenteni kell azonnal.

A cetli nem azt írja le, hogy biztos beteg, hanem azt, hogy karanténban van. Lehet kutya baja.

Ha krónikus betegséged van, akkor te minek is mászkálsz? Kutyát sétáltatni, boltba járni más is tud.

Naponta többször is lejársz? Krónikus betegen? Ha igen, csak gratulálni tudok.

2020. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a félelem, be kell tartani az előirásokat, ez a vírus nem fog elmúlni , és valószinű mindenkinek át kell esni rajta , de lehetőleg ne tömegesen .. a vakcina jó esetben 2021 ősz , tehát aki nagyon veszélyeztetve van az legyen nagyon körültekintő , de sajnos ez egy olyan dolog amin mindenkinek át kell esni mert ha el is múlik vissza fog térni mint az infuenza .
2020. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Nincs mese szembe kell nézni a vírussal , jó hogy nem majd másfél évig a lakásban fog mindenki ülni ameddig a vakcina megérkezik .. túl kell esni rajta.
2020. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyesebbnek tünik mint amilyen valójában, rengeteg haláleset a tömeges megbetegedés miatt volt, nem volt orvos aki foglalkozzon a beteggel és szakszerű ellátást kapjon , rengeteg ember ezért halt bele.. tehát a szám csalóka nem ennyire súlyos ez a vírus , csak ha tömegesen érkeznek a kórházba az már súlyos .
2020. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!