Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kimenjek a varosli...

Szerintetek kimenjek a varosligetbe kutyat setaltatni?

Figyelt kérdés
Lakotarsammal mennenk ki kutyat setaltatni. En nagyon ritkan mozdulok ki mert felek a virustol, halisten home officeban dolgozom ezert nem kell kimennem az utcara csak bevasarolni maximum. Viszont mar ugy erzem hogy nem birom ezt a bezartsagot. Kicsit kezd eldurvulni a depresszio rajtam. Egy orara kimennenk a varosligetbe kutyat setaltatni. Nem erintkeznenk senkivel csak kutyat setaltatnank. Probalnank mindenkitol tavolsagot tartani. Ti mennetek?
2020. ápr. 5. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
En persze hogy mennek, ha nem talalkozol senkivel akkor nem lesz gond szerintem. Es a kutyusnak meg nektek is jot tenne. Ha hazaertek akkor pedig kezmosas stb, kint is maszkkal akkor.
2020. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért pont a Városliget?

Tuti bőven vannak kint , akik ott sétálnak kutyával, vagy anélkül.

Jobban járnál, ha naponta a kevésbé forgalmas helyeken sétálnál egy kicsit a kutyáddal. Hétköznap napközben kevesen vannak az utcákon.

Nálam pl a lakótelep szinte üres utcaszinten.

2020. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. Én csak kutyát sétáltatni járok ki, de az minden nap 1,5-2 óra összesen.

Tegnap kocsival mentünk egy erdőbe és ott voltunk 5 órát, vittünk kaját, meg inni. Egy lélekkel sem tálálkoztunk tegnap.

A többi kutyasétáltatáskor meg csak simán elfordulunk, ha jön valaki és nem megyünk közel senkihez, nem csak 2 méter, hanem már jó messziről.

Menj csak el.

2020. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak mar olyan jol esett kicsit kimozdulni. Probaltam tartani a tavolsagot mindenkitol. Viszonylag kevesen voltak kint. De most rosszul erzem magam. Mintha tilosban jartam volna ☹️
2020. ápr. 5. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tilos normális körülmények között kimenni pl egy sétára.

Megy a szlogen, maradj otthon! De azt kevésbé emelik ki, levegőre is kell menni. Engedélyezett és ajánlott is, kivéve, ha karanténban van valaki.

Csak nem úgy, ahogy sokan csinálják, hogy tömegesen piknikeznek az ismertebb helyeken.

2020. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!