Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Be vagyok fásulva vagy nem...

Be vagyok fásulva vagy nem tudom mi van velem. Mostanában csak bent ülök és jatszok vagy videót nézek, hétvégéken szoktam a kutyámat sétáltatni meg biciklizni de mégis úgy érzem mintha nem is lenne értelme annak, hogy élek. Mi van velem?

Figyelt kérdés
A suli sem megy már túl jól, nagyon megútáltam a sulit, itthon is mindig olyan hülyén érzem magamat... hobbim nem nagyon van csak a horgászat de azt csak tavasszal/nyáron tudom csinálni, tudtok valami jó szabadidős tevékenységet amivel lefoglalom magam? Nagyon rosszul érzem magam ebben az állapotban, mit tehetnék ezellen? 14/F

2015. febr. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
haverokkal lógni, közös programok, ilyenek... hányadikos vagy?
2015. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8.-ikos
2015. febr. 23. 05:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy haverokkal lógni meg ilyenek, de tulajdonképpen a sulis haverjaim között max 2-ő van akivel szoktam bicajozni, meg együtt programokat csinálni. Már alig várom a nyarat, hogy végre azt csinálhassak amit akarok meg az új sulit is alig várom, mert tele lesz izgalommal gondolom.
2015. febr. 23. 06:37
 4/4 anonim válasza:
Nagyon tök unalmas lehet neked, de ismerős az eset az én 20 éves keresztfiam is így unatkozik. Hiába mondom neki, hogy csináljon valami értelmes kétkezit, aminek van látszata és van sikerélménye is, a rajzolás nagyon jól megy neki,vagy játékprogramok készítése, vagy bármi amivel bibelődhet, ami elvonja a figyelmet arról, hogy most unatkozik és bámul a semmibe, nem hajlandó, akkor mit lehet veletek kezdeni? Ha pesti vagy, van egy önkéntes fiatalokból álló csoport, akik felvásárolják vagy ingyen megkapják? a zöldségeseknél, itt-ott megmaradt felesleget és aztán megfőzik és mikor melyik téren kiállnak ételt osztani a rászorultaknak. Ez is nagyon jó program és még hasznos is , de szerintem ezt bármelyik nagy városban lehetne kezdeményezni.
2015. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!