Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a jelölgetős írogatós a...

Kokkermakker kérdése:

Mi ez a jelölgetős írogatós a face-n?

Figyelt kérdés
Vannak csajok akiket sem megismerni sem pedig megérteni nem lehet. 10-20 évesen 4-5 ezer ismerős. Kamu profilok tömkelege 1 személynek 3-4-5 profilja. Ha az ember képet kér tőlük mert nem hiszi el, hogy ők vannak rajta akkor másokról küldenek képeket. Mire jó ez? Ráadásul még ők jelölgetnek. Persze le kell szarni. Lehet valamiről lemaradtam. Írogatni viszont szeretnek. Ki tudta ezt már megfejteni?
2020. ápr. 5. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor kiderült hogy a csaj igazából?
2020. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy a csaj pasi? *
2020. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt bejelölt egy csaj de már akkor gyanús volt a profilja az első dolgom az volt hogy googlen rákerestem a profilképére persze hogy lopot volt de nem foglalkoztam vele hagytam , aztán egyik nap hirtelen elkezdett nekem irogatni hogy mizu meg ilyesmi én mindig semleges választ adtam magaról tehát azt irtam hogy " köszi jól vagyok és veled ? " nem tudott belőlem kiszedni semmit , míg egyik nap írta hogy bevehet e egy facebookos csoportba kérdeztem tőle hogy milyen csoport azt irta sima csoport mondom jó de miről szól ? erre azt irta semmiről csak van pár fiatal csaj ha akarok csajozhatok meg ilyesmi , mondtam neki hogy kösz de inkább kihagyom erre elkezdte hogy biztos meleg vagyok meg ilyesmi azért nem akarom , ahogy ezt leírta rögtön tiltottam meg jelentettem a kamu oldalát amit szerencsére töröltek , valszeg valami aberrált b*zi lehetett aki képet akart tőlem kiszedni vagy ilyesmi ,
2020. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem :D csaj volt igen...de most bejelölt egy másik és elkezdet írogatni.
2020. ápr. 6. 01:38
 5/6 A kérdező kommentje:
# 3/4 szerencsére belőlem sem szedett ki semmit
2020. ápr. 6. 01:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez már kb. 15 éves történet. 2010 körül ez menőbb volt, ma már szerencsére nem gyakori. Általában az ilyen kamu profilok mögött egy pedofil, vagy egy elmebeteg rejtezik. Le kell szarni.
2020. ápr. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!