Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem: a társ/párkeresői...

Nem értem: a társ/párkeresői weboldalakon, FB-os csoportokon, miért vannak olyan emberek, akik csak, virtuálisan barátkoznak? Miért nem elég nekik, a jelölgetős FB-os csoportok?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy mi a jó ebben? Engem, bosszant, hogy hiába próbálkozok, társ/párkeresői weboldalakon, mégis, nem egyszer, belefutok olyan emberekbe, akik csak ismerkednek, virtuális barátokat keresnek, vagy egyszerűen, csak növelni akarják, a FB-os baráti listájukat. Egyáltalán: van olyan weboldal, ahol tényleg komolyan gondolják a társ/párkeresést?
2013. aug. 10. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem helyesebben: "Egyáltalán: van olyan weboldal, ahol, a felhasználók java része, komolyan gondolja a társ/párkeresést?"
2013. aug. 10. 21:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is sok ilyent láttam anno. Aztán belegondolok, hogy néhol még azért is fizetni kell, hogy a képeket láthasd.


Küldeném el egyből a halál fszára őket, miután kiperkáltam a pénzt feleslegesen...


A kérdésedre a válaszom: Nem, nincs olyan oldal. Mindenhol ez megy.

2013. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ismerkedni de csak virtuális szinten..Senkinek sem szabhatod hogy miért van fent társkeresőn vagy csoportokban. :)
2013. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: az a kérdésem, hogy miért? Vannak olyan emberek, akik komolyan veszik a társkeresést. Miért kell nehezíteni a dolgukat? A, csak virtuális barátkozóknak, így is, számtalan helyük van.
2013. aug. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!