Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem birtam, ma mar elsirtam...

Nem birtam, ma mar elsirtam magam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Annyira sok mar minden...bankban dolgozom es felfordult minden a moratorium miatt. Nem tudok hatezer fele figyelni, elviselni az ugyfeleket. Sokan bunkoznak folyamatosan, nem mehetek haza amikor minden heten haza mentem eddig a virus elott. Feltem anyuekat akik 130km-re laknak tolem otthon, hianyzik a kutyam, a barataim. Teljesen egyedul vagyok a fovarosban, nincs senkim. Lassan 3 hete itthonrol dolgozom es mar nem birom ezt. Annyira bizonytalan minden. Az elobb mar elsirtam magam mert nem birom. Alapvetoen is enyhe depressziom van amin ez a jelenlegi allapot nagyon nem segit. Mit tegyek hogy konnyebben viseljem el ezt az egeszet? Tudom,hogy mindenkit erint ez most..nem kellenek a kioktato kommentek arrol hogy miert hisztizek...
2020. ápr. 6. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Beszélgess valakivel, telefon vagy discord csodákra képes.
2020. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Annak örülj hogy van munkád és nem küldtek el! Emberekkel pedig nem egyszerű dolgozni, nagy türelem kell hozzá! A beszóllásokkal meg ne foglalkozz mindig vannak/lesznek akik csak azért is kötözködnek nem érdemes velük leállni, mert csak felbosszantod magad!

Reméljük egyszer vége ennek akkor majd jobban megbecsüljük egymás társaságát!

Kitartás, nem vagy egyedül hasonló helyzetben!

2020. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Keress vlmilyen testmozgást vagy meditálj kicsit valami kellemes zenére. Próbálj friss levegőn lenni, amikor lehet.

Beszélj, akár mindennap telefonon szüleiddel.

Magnézium és a B vitaminok emelt dózisban ajánlatos au idegekre.

2020. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Most nem azért,de ha otthonról dolgozol mi a gondod ? Hány éves vagy,mi az hogy kibuksz azon hogy nem mehetsz minden héten haza ? Nekem ez csücskös,te még nagyon nem nőttél fel,hogy lehet így 1bankban dolgozni ilyen érettséggel ? Tudod hogy hány ember van akinek megszűnt a munkája,és nincs pénze ? Nem vagyok kioktató,de jobb lenne ha ezt befejeznéd,és felnőnél végre az élethez.És nem csak te vagy egyedül,hanem millióan.
2020. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Egy kis kutya tartható-e? Mert csodákra képes.
2020. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! Epp ezt irtam. Erre nincs szuksegem most! Mi az hogy ilyen erettseggel? Milyen erettseggel? Az eretlenseg hogy 23 evesen hazamegyek minden heten mert ezzel probalok sporolni a kajan es mert hianyzik a csaladom? Neveloapukamat 3 hete mutottek gyomordaganattal es konkretan azota nem lattam. Felek mindentol, boghetnekem van egesz nap. Nagyon koszonom,hogy most aztan megmondtad mennyire eretlen vagyok. Remelem boldogabb a napod ettol!
2020. ápr. 6. 12:15
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha olyan a háziorvosod, és megteheted, írasd ki magad 1 hét táppénzre.
2020. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Gondolj arra, hogy egyszer ennek is vége lesz, és lesz egy kis nyugi.

Az ügyfelekkel meg ne törődj, ők a "BANKKAL" bunkóznak, nem Veled. Nem Mézga Paula vagy a szemükben (helyettesitsd be a nevedet) hanem a bank megszemélyesitője. A vezérigazgatóhoz nem mehetnek bunkózni... Ezt nem szabad magadra venned.


A többire ott a telefon, a chat, a vidochat, ha van lehetőségetek rá. Képzeld el, mikor 100 éve kiment valaki Amerikába mondjuk dolgozni. Hetekig tartó hajóút, utána meg csak levél vagy távirat, de az is csak postafordultával. De ha kicsit még visszább megyünk az időben, akkor még Magyarországon belül is szekérrel, lóval vagy gyalogosan napokba teltek a távolságok, telefon meg nem volt...


Ezzel csak azt akarom irni, hogy mi itt a 21. században nagyon el vagyunk kényeztetve, ennél sokkal mostohább körülmények között is talpon kell tudni maradni, mert az élet megköveteli.


A szüleidért ne aggódj. Sokkal nagyobb az esélyük, hogy átvészelik, mint hogy esetleg belehal bármelyikük. Arra pedig akkor is van esély, valahányszor kocsiba ülnek. Csak erre az ember igyekszik nem gondolni, különben rettegéssel telnének a normál hétköznapjaink is...


Az aggodalom pedig még senkit sem mentett meg. A pozitiv gondolkodás, a hit annál többeket.


Fel a fejjel ;)


(Amúgy én már nagy valószinűséggel át is estem ezen a betegségen; sz@r, de túlélhető!)

2020. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Van munkád. Egészségesek a szüleid. Ott a kezedben egy tök jó szakma, tehát nem vagy buta. Sokan cserélnének veled tudod? :)

Ezeket amiket felsoroltál, tekintsd megoldandó feladatoknak. Ha ennyire zavar a vírushelyzet miért nem segítesz? Önkénteskedni pl. Így kimozdulsz, emberekkel vagy. Ha megfelelő a védőruhád és a higiéniád, nem kapod el. De persze úgysem fogsz segíteni mert nyafogni könnyebb ;)

2020. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Miért költöztél el ilyen messze? Nem baj, ha valaki ragaszkodik a családjához, régi életéhez, de akkor miért csináltad ezt magaddal?

Ne vedd fel, ne vedd magadra ha bunkóznak az ügyfelek. Örökké ezt fogják csinálni.

Sajnálom, hogy így érzel. Tartsd a kapcsolatot sűrűn az otthoniakkal telefonon és minél több videóhívással. Költözz haza. Nem tudok más tanácsot adni.

2020. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!