Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csinálják azt a rajzfil...

Hogyan csinálják azt a rajzfilmekben (például a Scooby-Doo esetben), hogy az 1960-as és a 2020-as epizódokban is pontosan ugyanolyan szinkronhangok vannak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még élnek a szinkronszínészek, de lehet az is hogy váltottak már hangot csak nem vetted észre.
2020. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A számítógép csodákra képes. Engem is meglepett, de énekelni is tud (persze közel sem úgy mint az ember, de tud).
2020. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

69-ben kezdték gyártani és ugyan nem éltem még akkor, de nehezen tudom elképzelni, hogy már ekkor bejött volna Magyarországra.

"Hazánkban a magyar változatot a TV2 készíttette 1998-ban."

Szóval azóta bőven élhetnek és dolgozhatnak még ugyanazok a szinkronszínészek.

2020. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Momentán azért, mert a '60-as évekbeli első sorozathoz a '90-es évek végén készült el az első magyar szinkron, és azok a színészek még messze az élők sorában vannak. Mondjuk utána is lehetne nézni ezeknek a dolgoknak.
2020. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
30 év alatt kizárt, hogy ne változna az embereknek a hangja.
2020. ápr. 6. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényeg a szinkron szakmában - ott nem simán egyféle hangalapot kell tudnod produkálnod. Amiket hallasz, az a karakterek hangjai, melyet sajátos technikával kell megvalósítani. Ha változott is a színész hangja, elő tudja csalni azt a hangszínt, amely az adott karaktert jellemzi.
2020. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!