Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyankor vajon van értelme...

Olyankor vajon van értelme masszőrhöz elmenni, ha stressztől fáj nagyon a hátam? Marmint a stressz az megmarad akkor is ha megmaszirozzák, szoval nem lesz ugyanolyan fél nap mulva?

Figyelt kérdés
Az anyamek nagyon csunyan valnak en meg megorulok benne
2019. júl. 27. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki, majd meglátod, hogy mennyire nincs igazad. De inkább egy jó csontkovácshoz menj, mert az esetedben a simogatás nem nagyon használ. Esetleg a buksidon.
2019. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdemes. Önismerettel érdemes foglalkozni, nem tüneti kezelést alkalmazni.
2019. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a kettes, ez gyakorlatilag csak tüneti kezelés.

A stressz a központi idegrendszeren keresztül kihat az izomzatra, amely emiatt és görcsösen feszül. Ezeket a csomókat ki lehet masszírozni és a fájdalom csökken/elmúlik; ideig-óráig. Később újra fájni fog a stressz miatt... Azért én azt mondom menj el masszőrhöz (is), mert jól esik .

2019. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, teljesen egyetértek, két hónapja sikerult is eljutnom vègre, de épp szabin van 3 hétig a pszichologus. Meg az azertt egy folyamat, szoval addiig is jo lenne valami rovidebb tavu megoldas... tuneti kezeles,, nevezhetjuk igy is
2019. júl. 27. 10:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló neked is koszönöm szépen, csak most látom, hogy írtál. Szerintem a kommentirás közben jött a válaszod.
2019. júl. 27. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!