Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik kaptatok már fizetést....

Akik kaptatok már fizetést. Nektek mennyire lett gáz?

Figyelt kérdés

Eddig 180 ezer Forint körül kerestem mindig.

Most érkezett meg a fizetésem a számlámra.

110 ezer Forint.

Sírógörcsöm van...


20/F



2020. ápr. 6. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát Te jobban jártál mint én. A múlt havi fizunkat megkaptuk teljesen. A felmondasunkkal együtt. Én örülnék a 110 ezernek ebben a helyzetben. 😉
2020. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó az. Nekem munkanélküli jön, de ez az utolsó előtti, júniusban már semmit se kapok. Heti öt-hat helyre küldök önéletrajzot, de nem hívnak be sehová.
2020. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit többet kaptam, mint szoktam mert volt 2 túlórám.
2020. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. Kitartást mindenkinek!!


Most csak azt remélem, hogy a hivatal gyorsan dönt a kérelmemről, mivel 20 éves vagyok és még tanulok is munka mellett, hogy kapok családi pótlékot. Visszamenőleg is veszek fel, csak nem tudom hány hónapra visszamenőleg, mert még nem született döntés.


Meg vannak színházjegyeim, amik elmaradt előadások, azoknak az ára ön majd vissza, ha elkezdik visszatéríteni a jegyárakat. Az is olyan 60 ezer Forint körülbelül. Nem ér hülyének nézni, de nagyon sokat járok színházba :D

2020. ápr. 6. 15:39
 5/17 A kérdező kommentje:
*jön majd vissza (kimaradt egy j betű)
2020. ápr. 6. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tanulás mellett hány órát dolgozol?

Szerintem nem rossz ez a fizetés, egyedül élsz?

Én diákmunkázom, most többet tudtam menni dolgozni, meg munka is van, (egészségügy, úgyhogy itt nincs leállás) kb. 70K-t fogok kapni, általában 55-60 körül szoktam kapni. Én is sírtam már fizetés megkapása után, hogy én most tényleg EZÉRT dolgoztam, de lesz ez még jobb is. :) Rosszabb is lehetne a helyzet, legalább van még munkád, erre kell gondolni.

2020. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Márciusra csak pár nap home office volt. szóval gyakorlatilag mint eddig
2020. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Nincs semmi valtozas nalam. Ugyanugy jarok meloba mint eddig.
2020. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Esti tagozaton érettségizem. Vagyis érettségiznék, de ki tudja mi lesz ebből...


Március heti 20 órát dolgoztam, vagyis napi 4-et. Arra kaptam most ezt a 110 ezret. Egyébként normál esetben a 20 órások olyan 140 ezer körül keresnek. Engem március 1-től tettek le 20 órába, előtte heti 30 órás voltam és úgy kerestem 180 ezer Forint között.


Szülővel lakom, vagyis az apámmal. Érettségi után nem tervezek felsőoktatásba menni tanulni. A cégnél szeretnék karriert építeni, mert potenciális jelölt vagyok, munkavállalói besorolás szerint.

2020. ápr. 6. 16:20
 10/17 A kérdező kommentje:
180 ezer Forint körül* (nem vagyok ma toppon fogalmazás terén, bocsi)
2020. ápr. 6. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!