Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon felajánlanék 1...

Facebookon felajánlanék 1 millió forintott akkor megtudnék találni 1 személyt?

Figyelt kérdés
1 lányról van szó
2020. ápr. 7. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

De miért a facebook?

Vannak magánnyomozók akiknek nem kell 1 milliót fizetni, és ők is megtalálják a személyt akit keresel.

2020. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mennyit tudsz róla. Ha például annyit, hogy két hete valamikor délután felszállt a metróra a Kossuth téren sárga dzsekiben, akkor nem.
2020. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Elég elkeseredett balek lehetsz, de talán ekkora összegért már hajlandó lenne pár ember segíteni. Kérdés hogy milyen leírást adnál..keresek egy lányt Budapesten, szórakozóhelyen láttam, hosszú haja volt és táncolt...az ilyen esélytelen.
2020. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Rohadt ijesztő amit csinálsz.
2020. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
A 4essel értek egyet és kiegészítem azzal, ha nekem a facebookon felajánlasz 1 milliót mit kezdjek azzal a virtuális pénzzel? Verjem el valamelyik okos játékban? Nem is tudom mit képzelsz magadról! Csak remélem, hogy nem találod meg az illetőt!
2020. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Kezdd 150 ezerrel , 2 hetente 50 ropival emeld . De betelefonalnek Balazseknak es a ket fő kertv-t felkeresnem a ez5orival . Ugrananak es tuti lenne valami .
2020. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Te sem vagy egészséges...
2020. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Írd ki ide kit keresel.
2020. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Beteg vagy.


Amúgy képzeld el: Kiírod, hogy keresel egy lányt 1 milkáért.


Mindenhonnan jönni fognak a jelentkezők, valaki látott egy hasonló lányt, valaki csak azt állítja.


Még nehezebb dolgod lenne.

2020. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8-as kommentelő


"Írd ki ide kit keresel."


Már ki irtam de csak oltogattak érte,ez a magyar mentalitás..Köszönöm a pozitiv kommenteket. A negativokkal kapcs meg,nem vagyok beteg csak szerelmes..

2020. ápr. 8. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!